Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sonunda teşhis konuldu...

Latife kübra

Bronz 5 Üye
Sonunda kapluşlarımı muayene ettirdim. Üniversitenin veterinerlik fakültesine götürdüm ve nesi var kapluşlarımın sorusunun beynimi kemirmesinden kurtuldum. A vitamini eksikliği varmış kapsül ve damla verdi 10 günlük bir tedavi süreci bizi bekliyor:) Ama artık en azından ne yapmam gerektiğini biliyorum...

Cvp: Sonunda teşhis konuldu...

Geçmiş olsun inşallah biran önce düzelir gözleri.. Paylaştığınız için teşekkürler.

Çok teşekkür ederim canlar çok sağolun.Damlayı kullanıyorum ama kapsülü kullanamıyorum çünkü kapsülü delip içindeki jeli ağızlarına damlatmam lazım ama ağızlarını açamıyorum:(

Yemle birlikte vermeyi denediniz mi o zaman yemi yemek için açacaktır.

Doktor ağzına damlatman gerekiyor dedi gerçi yemle verirsen olmaz diye bir şey demedi ama olur mu ki?

Olur vitamini ancak böyle verebilirsiniz zaten

bir yolu daha var ama biraz tecrübe gerektiriyor.kaplumbağanızın boynuna hafifçe bastırırsanız ağzını açacaktır

genç kaplumbağa' Alıntı:
bir yolu daha var ama biraz tecrübe gerektiriyor.kaplumbağanızın boynuna hafifçe bastırırsanız ağzını açacaktır

Dediğiniz gibi o tecrübe istiyor kapluşumu iyileştireyim derken kendim oldürmeyim...

batsguer' Alıntı:
Olur vitamini ancak böyle verebilirsiniz zaten

Çok teşekkür ederim başka şekilde açamayacağım sanırım ağzını...

Geri