Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Spiny Softshell Turtle

Caesarlll

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ben uzun zamandır bu kaplumbağayı arıyorum acaba Türkiyede bu türden var mıdır ve ne kadardır acaba?

Spiny Softshell Turtle

mailto:/images/spiny-soft_shell_102939_7.jpg
mailto:/_GIts5onJMJY/TGDBC1W9fdI/AAAAAAAAADM/j1T-VmL7JOQ/s1600/spotlight-spinysoftturtle-lg.jpg
mailto:/files/2011/03/SpinySoftshellTurtleApalonespiniferaspinifera.jpg

Cvp: Spiny Softshell Turtle

Türkiye'de bulunan bir tür ama söyle bulunan bir tür ; sağlam bir araştırma yapıp alabilirsiniz Türkiye olsun yada yurtdışından olsun kaplumbagayi getiren firmalar var,birde artık kaplumbağaya bakamayıp sahiplendirenler var internette ilanlarına rastlayabilirsin biraz uğraş sonucu bulabilirsin

Geçen kış çok sayıda yumuşak kabuklu geldi. Fiyatları yavrularda 20-30 tl olarak uygulandı.

Bu hayvanla ilgili almadan önce iyi araştırma yapılmalı. Ulaştığı büyüklük evde beslemeye pek elverişli olmuyor. Evde res varsa ayrı sistemlerde yaşamaları gerekiyor.

Ben hiç beğenmiyorum bu cinsi. Videoda izledim youtubedan. Değişik bir hayvan :)

hem kendim beğenmedim hemde eve alsam evdekiler res e çirkin diyorlardı.Buna ne derler acaba :t65y:

Geri