Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Su Kaplumbağaları Hakkında Hazırladığımız Bitirme Tezim

zeki52

Elmas 5 Üye
Merhaba arkadaşlar,

Geçtiğimiz aylarda bahsettiğim su kaplumbağaları hakkında bitirme tezimi sitemiz sayesinde tamamladım. Hazırlanışında yardım eden başta emre abi(AEK) ve cem abiye sonrasında Alisarp, Agustos, oliva-peter ve foruma konu açan bilgilendirme maksatlı paylasım yapan herkeze çok teşekkür ediyorum. Sizler olmasanız bu kadar içime sinen ve güzel bir çalışma ortaya çıkmayacaktı. Hazırladığımız tez içerisinde genel olarak slider türlerinden bahsettik, incelemek isteyen, bilgi almak isteyen arkadaşlar indirip göz atabilir. Herşeye değinemedik fakat çoğu bilinmesi gereken önemli konuları ele aldık.

Tekrardan yardımda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız :)

Ekli dosyalar

• SU KAPLUMBAĞALARI TEZ.pdf
    2.3 MB · Görüntüleme: 1,201
Cvp: Su Kaplumbağaları Hakkında Hazırladığımız Bitirme Tezim

inşallah hocanında beğeneceği güzel bir iş çıkmıştır ortaya başarılar dilerim.

Zeki dosyayı gönderdin mi? Sabah Ahmet ile konuşup sorduğumda mail gelmediğini söyledi. Eğer gönderdin ve gitmiyorsa sana alternatif adres mesaj atacağım.

gönderdim abi ben, konuyu açtığım gün. tekrara mı atayım farklı adres mi verceksin ?

İndirmek için sabırsızlanıyorum :) ellerinize sağlık

Bitmemiş halini okumuştum. Bitmiş hali daha güzeldir eminim

Yonetici abilerim konuyu bastan duzenleyip genele sabitleyebilirsiniz :)

Eline sağlık Zeki. Tekrar okuyacağım. Bu sıralar yoğunluk arttı gene. Sabitlemeyi yapıyorumki daha detaylı ve genel bilgi isteyen için keyifle okunacağını düşünüyorum.

O kadar uğraştık kaç kere kontrol ettim ama genede baya hata çıktı :) ama hocanın asistanı o kadar önemli değil düzeltirsin dedi :)

hangi bölümlerde çıktı hata.

Teknik hatalar abi. Pargraflar, bölümler arası boşlukların mesafeleri gibi.

her zaman gözden kaçan şeyler bunlar. bende konularda mı eksik kaldı dedim. sor istersen yeni düzelmiş halini getireyim mi diye.

Sordum abi düzelticem yeniden çıktı alıcam. Konu içeriklerini beyendi baya baya gerçek tez hazırlamışsın çok kapsamlı olmuş dedi içeriği begendi :) Sayenizde valla :)

olmadı buraya link at bende düzelteyim. karşılaştır.

fakültenin bi tez yazım klavuzu var, oradaki kurallara göre ayarlanması gerekiyor, dikkat ettim ama genede gözden kaçanlar olmuş. yarın düzelticem hepsini :) Sizi çok yordum abi sağolasın :)

Yardımlarınızla hazırladığım tez den 100 aldım :) Tezin sunumundan da 100 aldım çok teşekkür ederim yardım eden herkese :)

çok sevindim zeki. orada faydalanacaklar içinde iyi bir kaynak olacak, tebrikler.

Tebrikler Zeki :) zaten çok güzel olmuştu. Bu notu hak ettin.

Bundan daha kapsamli turkce tez yoktur sanirim bencede haketmistiniz

Geri