Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Su Kaplumbağası Arıyorum [istanbul]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaplumanyak

Altın 1 Üye
Bir arkadaşım için bakamayan birinden alabileceğim 1 veya 2 çok büyük olmayan su kaplumbağası arıyorum. Isıtıcısı, filtresi, uvb lambası olan güzel bir akvaryumda bakılacaktır. Arkadaşım Avcılar'da ikamet etmektedir. Kaplumbağa ticaretine destek olmak istemediği için benden bir ilan oluşturup bulmamı rica etti. Vermek isteyenler bu başlık altından bana ulaşabilir.

mailto:/forum/Konu-ucretsiz-su-kaplumbagasi.html
şöyle bir ilan vermişler siteye belki işinize yarar

KırpıkKurabiye' Alıntı:
mailto:/forum/Konu-ucretsiz-su-kaplumbagasi.html
şöyle bir ilan vermişler siteye belki işinize yarar

Teşekkürler arayacağım kendisini ancak konu 08-26-2010 10:03 AM tarihinde yazılmış neredeyse 1 yıllık sanmıyorum :(

Su Kaplumbağası Arıyorum [istanbul]

Ne kadar büyük olmayabilir ? Bizim 2 tane kaplumbağımız var avcumu dolduruyor eğer gerçekten iyi bakabilecek ve büyük bir akvaryumda bakabilecekse ileride başkasına yada herhangi bir yere vermeyecekse verebiliriz bizim köpeğimiz var huzur vermiyor onlara o yüzden verebiliriz aksi olsa kesinlikle vermem gayet iyiler keyifleri yerinde ..

Kaplumanyak' Alıntı:
Bir arkadaşım için bakamayan birinden alabileceğim 1 veya 2 çok büyük olmayan su kaplumbağası arıyorum. Isıtıcısı, filtresi, uvb lambası olan güzel bir akvaryumda bakılacaktır. Arkadaşım Avcılar'da ikamet etmektedir. Kaplumbağa ticaretine destek olmak istemediği için benden bir ilan oluşturup bulmamı rica etti. Vermek isteyenler bu başlık altından bana ulaşabilir.

Cvp: Su Kaplumbağası Arıyorum [istanbul]

Bulundu.İlginiz için teşekkürler arkadaşlar.

Edit furkan54ozan

Cvp: Su Kaplumbağası Arıyorum [istanbul]

Tamamen büyük harfle mesaj yazmak yasaktır.Düzenledım mesajınızı.

Bulunduğu için konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri