Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

su kaplumbağası sahiplenmek istiyorum

nssinann

Bronz 5 Üye
Öncelikle iyi günler, akvaryumum ve gerekli tüm ekipmanlara;uva,uvb lamba,ısıtıcı,dış filtre vb. Sahibim lütfen tanıdığınız veya bakmakta olduğunuz canlıyı sahiplendirmek isterseniz bana ulaşın.

Akvaryumum

Ekli dosyalar

• IMG-20201229-WA0010.jpeg
    IMG-20201229-WA0010.jpeg
    722.7 KB · Görüntüleme: 11
Sinan, mobilyayı da ölçüp tartman iyi olur kum, su derken ağırlık eğilmesine neden olacaktır. İç destekler iyi değilse sağlam bir mobilyaya koyman iyi olur.

Akvaryum altına laminant şiltesi yada benzer birşey de koy sac mobilyayı çizip ziyan etmesin.

Sinan, mobilyayı da ölçüp tartman iyi olur kum, su derken ağırlık eğilmesine neden olacaktır. İç destekler iyi değilse sağlam bir mobilyaya koyman iyi olur.

Akvaryum altına laminant şiltesi yada benzer birşey de koy sac mobilyayı çizip ziyan etmesin.
Çok teşekkür ederim ilgilendigin için mobilya onun ağırlığını taşır içi çok raflı
Ancak cem bey sizden ricam bana sahiplenme konusunda yardımcı olur musunuz uzun süredir arıyorum bir türlü bulamadım

Sahiplendirme bölümünü takip edeceksin. Sürekli sahiplendirme konusu açılıyor. Bununla birlikte Facebook ta da gruplar mevcut ben Facebook kullanmıyorum ama arkadaşlar sahiplendirme olduğunu söylemişlerdi.

Ankara'da ikamet ediyorum elden alabilirsen bir kaplumbağamı sahiplendirebilirim

Geri