Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Su kaplumbağası sahiplenmek istiyorum.

Nilaysn

Yeni Üye
Merhaba,
Daha önce 10 yıl boyunca bir su kaplumbağası bakmıştım. Ölümünden sonra başka sahiplenmek istemedim yasını tutmak istedim bir nevi ama artık yine bir su kaplumbağası sahiplenmek istiyorum. Bütün akvaryum ve ekipmanları hazır vitamin ve yemleri de. Bu yüzden yavtu su kaplumbağası sahiplenmek istiyorum. 2 adet veya daha fazla olursa tercihim. Hayvan satın almaya karşı olduğum için sahiplenmek istiyorum. İlk kaplumbağamı da sahiplenmiştim. Yardımcı olursanız sevinirim.

bende 2 adet var 3 hafta önce almiştım bakamadım için HEdiye olarak ala bilirsiniz
05438610917 izmir deyim

Merhaba çok teşekkür ederim almak isterim ancak ben istanbuldayım.
Biraz zor olur maalesef

Merhaba,
Daha önce 10 yıl boyunca bir su kaplumbağası bakmıştım. Ölümünden sonra başka sahiplenmek istemedim yasını tutmak istedim bir nevi ama artık yine bir su kaplumbağası sahiplenmek istiyorum. Bütün akvaryum ve ekipmanları hazır vitamin ve yemleri de. Bu yüzden yavtu su kaplumbağası sahiplenmek istiyorum. 2 adet veya daha fazla olursa tercihim. Hayvan satın almaya karşı olduğum için sahiplenmek istiyorum. İlk kaplumbağamı da sahiplenmiştim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Yer neresi

Merhaba,
Yeni üyeyim burdan fotarav atamıyorum numaranısı atın arayayım

1000002547.jpg

Geri