Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Su kaplumbağası ve akvaryumu ankara

burakulus

Yeni Üye
IMG_20201225_130730.jpg
300 TL indirdim fiyatını acil satılık
Daha indirim yapmam yoksa kömürlüğe indiricem
80 x 80 uzunluk genişlik
40 cm yükseklik
Ehaim thermo ısıtıcı 100 wt
Mini şelale filitre 5 wt
Kuru alan lambası ve lamba tutucu
Kuru alan büyüklüğü 80x40
Kaplumbağa dişi 8 yaşında elden yemek yer isteyene yemek yerken videosunu atabilirim
1 kutu sera raffy p hediye herşeyi ile beraber sadece cam fiyatına acill

Facebook gruplarına da yazın bu satma olayını. Su kaplumbağası grupları var bir sürü. Letgoya vs koyabilirsiniz daha hızlı satılır.

facebook kullanmıyorum efendim yardımcı olabilirmisiniz askere gidicem ciddi bir olay benim için siz benim yerime paylaşabilirmisiniz çok teşşekür ederim

Ben de kullanmıyorum maalesef. Burada bir arkadaş 1200 litrelik kaplumbağa akvaryumunu satıyordu bazı arkadaşlar facebook gruplarını ve letgoyu önermişti hızlı satılması için.

Ekli dosyayı görüntüle 2977300 TL indirdim fiyatını acil satılık
Daha indirim yapmam yoksa kömürlüğe indiricem
80 x 80 uzunluk genişlik
40 cm yükseklik
Ehaim thermo ısıtıcı 100 wt
Mini şelale filitre 5 wt
Kuru alan lambası ve lamba tutucu
Kuru alan büyüklüğü 80x40
Kaplumbağa dişi 8 yaşında elden yemek yer isteyene yemek yerken videosunu atabilirim
1 kutu sera raffy p hediye herşeyi ile beraber sadece cam fiyatına acill
Burak bey merhaba.. Ben almak isterim fakat maalesef İstanbul da ikamet ediyorum. İstanbul içi bir sahiplendiriciden kaplumbağa icin bugun haber bekliyorum. Olumlu olduğu takdirde akvaryum ve diger teçhizatı alabilirim

Instagram adresimden bana ulaşabilirsiniz _burakulus 8 yaşında bir su kaplumbağası var efendim bende zaten vericem

Burak bey merhaba.. Ben almak isterim fakat maalesef İstanbul da ikamet ediyorum. İstanbul içi bir sahiplendiriciden kaplumbağa icin bugun haber bekliyorum. Olumlu olduğu takdirde akvaryum ve diger teçhizatı alabilirim
Yukarda yazdıklarıma ek kaplumbağayıda veriyorum efendim zaten yemi ve o resimde gördüğünüz tabloyuda hediye olarak vericem Instagram _burakulus adresimden kaplumbağa ve akvaryum hakkında video atabilirim sağlıklı hareketli yemeğini yiyor kendini sevdiriyor

Geri