Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Su kaplumbağımı ücretsiz sahiplendirmek istiyorum

LeylaHanım

Yeni Üye
Birkaç hafta önce bana ulaşan su kaplumbağsını ücretsiz olarak sahiplendirmek istiyorum. Ofis içerisinde serbestçe dolaşmasına izin verdiğim zaman, sürekli dolap altlarına giriyor, karanlık ve kuytu yerleri seçiyor ve bıraksam orada günlerce kalacak. Benden kaçmıyor ancak harekete aşırı duyarlı. Uyum sağlayamadığını ve hatta depresyonda olduğunu düşünüyorum. Yemlerini yiyor ancak ona benden daha iyi bakacak birini bulabilirsem sahiplendirmeyi istiyorum acilen. Ücret talep etmiyorum, İstanbul'da olması kafi.

Hakkını vererek sağlayamadığım bir ortam içerisinde bir hayvanın psikolojisi ile oynamak istemiyorum..:'( Duyarlı arkadaşların benimle iletişime geçmesini dilerim.

Cvp: Su kaplumbağımı ücretsiz sahiplendirmek istiyorum

istnbul anadolu yakası pendikte oturuyorum. güzel bir akvaryumum var 2 adet de kuru alana sahibim.
isterseniz kaplumbağanızı sahiplenebiliirm.

ofisinizin içerisinde dolaştırmanız çok yanlış.Bir daha su kaplumbağalarının bakımını incelerseniz sevinirim.

kuzey sahıplene bilirim eyer sahıplenen olmadıysa

boy ları kaç cm izmirde oturuyom

Geri