Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sukaplumbagasi.com Artık Android Cihazlarda!

Akarakurt

Admin
Yönetici
Merhaba!

Artık anroid işletim sistemine sahip olan herkes sitemize " sukaplumbagasi.com android uygulaması " ile rahatlıkla ulaşabilecek!!
Yapmanız gereken tek şey google play'den " qr kod okuyucuyu(önerilen programın ismi scan) " indirip aşağıdaki qr kodu taratmak.
Yada " download " a tıklayıp cihazınıza .apk uzantılı android uygulamamızı yükleyebilirsiniz.

Sukaplumbagasi.com Android uygulamamız çok yakıda google play de..

<iframe src="http://www.appsgeyser.com/social_widget/social_widget.php?width=100&height=80&apkName=Sukaplumbagasi.com Android App&simpleVersion=yes" width="180" height="220" vspace="0" hspace="0" frameborder="no" scrolling="no" seamless="" allowtransparency="true"></iframe>

Cvp: Sukaplumbagasi.com Artık Android Cihazlarda!

iosa gelicekmi?

Evet yakında ios içinde uygulama gelecek.

Çok güzel olmuş , ellerinize sağlık.

Byteorist' Alıntı:

yaklaşık 1 ay kadar süre geçmiş ios için bir bilgi var mı ?

Teşekkürler emeğinize sağlık. Rica etsem şunu da ekleyebilir misiniz:
mailto:/forum/Konu-forumun-nokia-uygulamasi.html

samet52' Alıntı:
Byteorist' Alıntı:

yaklaşık 1 ay kadar süre geçmiş ios için bir bilgi var mı ?
İos için uygulama hazır. Facebook sayfamız,twitter sayfamız,Sitemizin mobil versiyonu ve rss versiyonu'na ulaşımı sağlayan ufak pratik bir uygulama gerçekleştirdim.

Bildiğiniz gibi ios için uygulama denetimleri sıkı oluyor bu sebepten burada paylaşamıyorum mağzaya göndereceğim fakat sözleşme konusunda tededdütlerim var.

Kısacası uygulamanın indirilebilir halinin yayınlanması için bir süre daha bekleyeceğiz.
Uygulamadan bir kare
mailto:/img560/6236/asdasdasddd.png

anında telefonuma yüleyeceğim bayılıyorum bu siteye bazen annem bir bilgisayara babam bir bilgisayara giriyor bana bilgisayar kalmıyor bende bu uygulama sayesinde burdan girerim gerçekten çok sağolun

Tapatalk plugin ekleseniz daha hoş olmaz mı? Tüm forumları onunla takip ediyorum, bu forum için ayrı uygulama kurmak yerine hepsi tek yerde olsa?

Geri