Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sukaplumbagasi.com E-book Projesi Konu Dağılımı

E-book projemizi gerçekleştirmek için makalelerini göndermeyen üyelerimizi bekliyoruz..

Tüm makaleler gönderilmiştir.
Yakında e-book projemiz karşınızda :)

henüz görüyorum bu fikri, muhteşem bir fikir bence, fikrin sahibini, bu fikre uyup destek veren ve yardım eden herkesi tebrik ediyorum, kitabı henüz görememiş olsak da ben eminim ki bu kadar tecrübeli ve duyarlı arkadaşlardan çok faydalı bir kaynak çıkacaktır, ellerinize sağlık diyorum :)

Açıkçası projenin tamamlanmış halini bende çok merak ediyorum.
Umarım güzel bir çalışma ortaya çıkmıştır :)

E-Book projesi sadece sanal ortamda mı kalacak yoksan kitap olarak basmayı planlıyor musunuz?

Cvp: Sukaplumbagasi.com E-book Projesi Konu Dağılımı

Yeterince ilgiyi görürse neden olmasın. :)

Ahmet Bey proje gayet hızlı bir şekilde başlamıştı.Gayet güzel bir fikirdi.Ama sanırım devamı gelmedi.
Son durum nedir acaba?

zencefil' Alıntı:
Ahmet Bey proje gayet hızlı bir şekilde başlamıştı.Gayet güzel bir fikirdi.Ama sanırım devamı gelmedi.
Son durum nedir acaba?

+1

E-book projesini gerçekleştirmek için bayağı bir süre beklemek zorunda kaldım o sebepten projemizi gerçekleştiremedim

Çalışmalar yeniden başladı.Şuan projenin kapağı hazır ve sayfaların bitmesine az kaldı :)
mailto:/2yvm179.jpg

kapağı gayet başarılı olmuş :)

E book ta kullanmak için fotoğrafları başka yerlerden almak yerine siteden kullanıyorum.Umarım Fotoğraflarını kullandığım arkadaşlar bunu anlayışla karşılar.Siteden çıkacak böyle bir projede bizden fotoğraflar olsun istedim :)

Aslında fotoğrafların bizden olması çok güzel olur. Ama sadece kapak resmini internette doğada çekilmiş singapur kaplumbağası resimlerinden alırsak daha güzel olacağını düşünüyorum.

Tabi gayet güzel olur biz çekersek.

Geri