Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sukaplumbagasi.com Geri Döndü !

Akarakurt

Admin
Yönetici
Merhaba !

Sukaplumbagasi.com Geri Döndü!

Sitemiz maalesef uzun zamandır kapalıydı. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan siz değerli üyelerimize bilgilendirme amaçlı mesajlar gönderdik ve vermiş olduğunuz güçle tekrar sitemize kavuştuk.

Sitemiz neden kapandı ?
Birlikte çalıştığımız firma yetkilileri yüzlerce insanı kandırarak ortadan kaybolunca geçici bir süreliğine sitenin domain ve hostingine ulaşamadık. Ardından yasal bir süreç başladı. Sürecin sonunda haklı olduğumuz anlaşılınca sitemize geri kavuştuk.
Bu talihsiz olay bizi birkaç ay geriye götürdü. Yeni üyeler,yeni konular ne yazık ki silindi.

Sitemiz 21.10.2007 Tarihinden beri birçok zorluk atlattı ve yine vermiş olduğunuz güçle yayın hayatına devam ediyor.

Teşekkür;
 Sitemiz kapandığından bugüne kadar bize her türlü yardımda bulunan Otuz.com ve Petshop.com.tr nin sahibi Selim Taşçı'ya ve Özdemir Sarman' a SKF Ailesi olarak teşekkür ediyoruz.

Sitenin geri gelmesine ne kadar sevindim anlatamam...
İnsallah bi daha boyle aksilikler yasanmaz tekrar hayirli olsun:)
Moderatorlerimizin destegine cok alismisiz meger :)

geçmiş olsun. Her gün girip baktım googleda aradım neden kapatıldı bulamadım. Neyse sonunda açıldı ya önemli olan o herkese tekrar merhaba diyorum sitenin yeni halide çok güzel olmuş ellerinize sağlık

Eline sağlık Ahmet. Zorlu bir süreçti senin için. Verdiğin uğraşın, emeğin Sonucunu alman çok sevindirici.
Tebrikler.

Oh bee sonunda geri dondu. Buyuk gecmis olsun hepimize .
Benim eski uyelikte gitmis tabi neyse onemli degil yenisini actik artik

Cok gecmis olsun,epey zorlu gunler atlatmissiniz.

Herkese selamlar,hepinizi ozlemistim =)

Ayrica iyi bir takipci olarak;ilk yeni konu aciminin ve ilk diger konu yorum paylasiminin tarafimdan yapildigini bildirmek isterim =P

Bu süreç foruma ne kadar bağımlı olduğumuzu gösterdi. Şahsen bayağı bir boşluk hissettim. Diğer taraftan rahatlık olmadı dersem oldu. Başka işlerle uğraşma ve buna vakit bulma olayım oldu. En basitinden hayvanlara ayırdığım vakit artmıştı.

Neyse tekrar kavuştuk özlemedim dersem yalan olur. Bir daha böyle aksilikler olmaması dileğiyle Ahmete uğraşları için teşekkür ederim. Çok uğraştı. Hepimize hayırlı olsun tekrar.

Cvp: Sukaplumbagasi.com Geri Döndü !

berrakerkin' Alıntı:
Ayrica iyi bir takipci olarak;ilk yeni konu aciminin ve ilk diger konu yorum paylasiminin tarafimdan yapildigini bildirmek isterim =P

Farkettim Berrak Seni içerde unutmuşuz galiba :p

Hahahahahaha

Kahkaha attim valla Neslihan =)))

Sen beni guldurdun,Allah da seni guldursun =)))

Ins bundan sonra boyle bir problemle karsilasmayiz ben destek olmak icin who is bilgilerinden sizlere ulasmaya calistim ancak kimseye ulasamadim face ve twitter hesaplarini bilmiyordum gerci onlarida aratmistim ancak yine sonuc alamadim ulabilseydim maddi manevi her turlu destege hazirdim

Cvp: Sukaplumbagasi.com Geri Döndü !

görsel içerik güzel olmuş lakin eski hali daha kullanışlı duruyor. ona dönmek için "SKF V3" haline çevirebilirsiniz. yeni görüntüyü kullananlar için sağ alt köşede. işaretleme yaptıktan sonra "git" butonuna basın.

Ohh be sonunda vallahi cok özledim forumu.
bu arada benim hesabıma giremiyorum bunu yeni açtım
mancers06 benim hesabım ama kabul etmedi, neden acaba e postamıda kabul etmedi.

erkan kayıtlar sitenin kapanmasından 3 ay evveline kadar silindiği için bu 3 aylık dönem malesef yok yani senin ve bu dönem içinde girmiş olan arkadaşların üyelikleri silindi ne yazıkki. 1. yorumda admin gerekli açıklamayı yaptı.

Arkadaslar gercekten boslugu baya hossedildi forumun artik aliskanlik olarak okadar girmeye alismisiz ki neyse tekrardan cok iyi forumun acildigini gormek

ya bende siteye ne oldu diye stres yapmıştım ara sıra bakıyordum geri gelmiş mi diye 2 aydır . Bakımda olduğu ihtimali aklıma gelse bile emin olmadığım için güzelim siteyi kaybettim sandım. Bugün her zaman ki gibi denerken bir baktım girdi . bir oh çektim vallaha.Ahmet geçmiş olsun atlatmışsın , bizlerde atlatmışız. benimde hesap gidince yenisini açtım , Hoşgeldik siteye :D

Siteye hep mobilden baglaniyordum. Bugun ilk kez laptoptan giris yaptim. Yeni tasarim cok guzel ve kullanisli olmus.Elinize saglik.

Çok çok sevindim sitenin tekrar açılmasına dört gözle bekledim bir daha kapanmasın lütfen benim gibi acemiler eminim çok üzülmüştür:( Üyeliğimin silinmesine üzüldüm ama neyseki verdiğiniz önemli bilgilerin çoğunu kaydetmiştim bilgisayarıma:) Uygun bir vakitte de tekrar tostosumun resimlerini yüklemek istiyorum:)

Geri