Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sukaplumbagasi.com Winamp !

furkan54ozan

Bordo Bereli
Merhaba arkadaslar.
Şu andan itibaren winampımızı yapmıs bulunuyorum!
Hepimize hayırlı olsun..
Programdan bir görüntü !
mailto:/img36/4986/adszsr.png
İndir!
Referans
İndir!
İnen dosyaya çift tıklayıp açabilirsiniz.

Furkan Bey Gerçekten Tek Kelimeyle 'Helal Olsun' Şu Siteye Yapmadığınız İyilik Kalmadı..

beğenmedim güzel olmamış. Gerçek kaplumbağa resmi daha hoş dururdu. Kafasını uzatmış meraklı meraklı bakan bir kaplumbağa mesela.

MissSevda' Alıntı:
beğenmedim güzel olmamış. Gerçek kaplumbağa resmi daha hoş dururdu. Kafasını uzatmış meraklı meraklı bakan bir kaplumbağa mesela.

Fikrinizi belirtdiğiniz için teşekkürler. :)

Elinize sağlık Furkan Bey :) indirdim ama kapluşun üzerindeki tuşlar mı seçilmiyo bende mi hipermetropluk başladı bilmiyorum tabii yaş ilerliyo :/

tubidik' Alıntı:
Elinize sağlık Furkan Bey :) indirdim ama kapluşun üzerindeki tuşlar mı seçilmiyo bende mi hipermetropluk başladı bilmiyorum tabii yaş ilerliyo :/

Açıkçası Winamp 5 kullanırken zor seçiliyor :) Arkası genellikle beyaz oldugu için :) Ama siyah yapsaydımda hayvan forumuna siyah yakısmaz.
Bilemedim napsam ki :)

yok yok gayet güzel böyle. siyah olmazdı zaten.ben winampı kullanmayı da pek bilmiyorum açıkçası. bunun gom player için olanı var mı acaba? :)

ben resme bakarak daha farklı olabilirmiş dedim kendi kendime yani çalma listesi gri yada turuncu ve kaplumbağa resmi kesnlikle daha farklı olmalıydı ama buda güzel emeğinize sağlık :)

Furkan Bey acaba bu Winamp sitemini tekrar kurabilirmisiniz ? çünkü bence resim değiştirilmeli gibi geldi ama karar szin tabi :)

mesala animasyon resim değilde geröek resim koyabilirsiniz hatta kendi kaplumbağanız bile olabilir sizce nasıl fikir bence olmalı ama karar sizin :)

Cvp: Sukaplumbagasi.com Winamp !

Elinize sağlık teşekkürler.

Geri