Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Süleman erkek olma yolunda ilerliyor :)

meritiko

As 3 Üye
Kaplumbağam Süleman 10-11 cm kabuk boyuna ulaştı.Yaklaşık 1 yaşında.Kendisini akvaryum arkasından hep inceliyorum.Kuyruğu uzun ve kalın tırnakları ise gün geçtikçe daha fazla uzuyor.Bana erkek gibi geldi.Umarım sonradan dişiliğe geçiş olayı olmaz :)

Cvp: Süleman erkek olma yolunda ilerliyor :)

Fotoğrafını koymanız mümkün mü ? :)

Bilgisyar hafıza kartını okusa ne fotoğraflar koyacağım ama malesef okumuyor :(

Siz erkek olsun istiyorsunuz galiba :) Kız kaplumbağaları daha çok seviyorum ben uzun tırnaklı hoşuma gitmiyo :D

Benim için cinsiyet önemli değil ama erkek olsun isterim :) Uzun tırnaklarla dipteki çakılları karıştırması hoşuma gider :)

Dişiler baya da iri oluyor erkek olursa nispeten akvaryum görece olarak büyük kalıyor :)

Evet o açıdanda iyi oluyor :) Zaten büyümesi biraz ağırlaştı erkek olabilir diye düşünüyorum.Dişiler daha çabuk gelişiyor.

Çook büyümesin tırnakları uzamasın en güzeli ama malesef ikisi birden olmuyo :D

Geri