Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Gözlerini açmıyor

Su değişiminde akvaryuma emsal sıcaklıkta olacak soğuk su şok etkisi yapmıştır. Ani ısı değişiklikleri hastalanmaya sebep olur. Yavrulara 7 cm kabuk boyuna kadar titiz bakıyoruz herşeyden etkileniyorlar.

Dışarıda peçete üstünde bekletin bir gün. Bir değişiklik hareket görmezseniz ölmüştür.

Tabağa koydum.bekliyor.diğeri bu ölenin üstüne çıkıyodu hep,ona attığım yemekleri yiyodu.

Kuru alanda ölmüş hayvanları suya atma gibi bir eğilimleri var.

Cem bey kaplumbağam çok hareketli yem yiyor arada küçük peynir atıyorum.bugün kabuğunun uç kısımlarında yosun gibi bişeyler gördüm..suyunu değiştirirken kabuğunu yıkamadığım içinmi acaba

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sakın peynir vermeyin. Süt ürünleri menülerinde yok. Tatlı, tuzlu, acı, baharatlı, işlemiş et, süt ürünleri vermiyoruz.

Resmini çekip atın.

Geri