Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

TetraFauna Reptomin Kaplumbağa Yemi Stick 100 ml 1 alana 1 bedava

nachtmerie

Altın 5 Üye
TetraFauna Reptomin Kaplumbağa Yemi Stick (Çubuk) 100 ml / 22 gr ( 1 alana 1 bedava )

mailto:/TetraFauna-Reptomin-Kaplumbaga-Yemi-Stick-Cubuk-100-ml-22-gr-1-alana-1-bedava-,PR-6671.html

Arkadaşlar 1 alana 1 bedava var bu sitede 6 TL .Sizlerle paylaşmak istedim :) Ayrıca 1 ALANA 1 BEDAVA Kategorisinde farklı ürünlerede bakabilirsiniz.

Kapıda ödeme imkanıda var özellikle küçük şehirlerde kaliteli ürün bulmakta zorlanan arkadaşlar için iyi bi fırsat :) ( benim gibi )

Cvp: TetraFauna Reptomin Kaplumbağa Yemi Stick 100 ml 1 alana 1 bedava

Haberdar ettiğin için saol :)

çok tesekkurler baya uygun fiyatta ürünler var.

Bilgi ve paylaşım için teşekkürler.

Bizimle paylaştığın için sağol bugün sipariş veriyorum :)

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Çok yardımcı oldunuz :)

Tetra faunalar eski yemler, muhtemelen o ürünlerin son kullanma tarihleri gelmiştir :)

kerberos' Alıntı:
Tetra faunalar eski yemler, muhtemelen o ürünlerin son kullanma tarihleri gelmiştir :)

ilanda son kullanma tarihlerinin 09/2013 olduğu yazıyor incelersen ilanı görebilirsin aksi bi durum olursa iade etme hakkım var :)
aynı üründen juenpet'te falan da var eski piyasadan kalkan bi ürün falan değil heralde

Ben 1 ay önce juenden aldım, son kullanma tarihi 08/2012 ve sizin ilandaki tarihi görmemişim ondan dedim. Artık Tetra fauna reptomin olarak değilde Tetra reptomin olarak üretildiği için, faunalar yenilere göre eski biraz üretim tarihi olarak. Ama ileri tarihlileri varmış demek ki faunaların, sorun yok ozaman :)

Geri