Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Durgunluk

Reptivit ve gentayı kaç günde bir ne doz önermiştim?

Kıyma denediniz mi?
Hocam gentayı 2 reptiviti ise ruj gibi sürme 2 gün

Kıyma, tavuk, marul yemiyor her şeyi denedim 2 haftadan beri ağzına tek lokma bir şey koymadı

O zaman yemi bulamaç haline getirip vermeye çalışın. Vitamini 3 günde bir yapalım. Genta sabah aklam 2 damla olsun.

Ağzında yara aft gibi bir durum görebiliyor musunuz?

Hayvanın önden başı dışarıda iken ve tepeden bir resmini çekip atabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 16
Hayvan gayet iyi gözüküyor. Gözleri de iyi.

Hayvana 1 ay boyunca haftada iki kez devit damladan bir damla verin. Kabukta çatlama izleri var. Eczaneden alacaksınız.

Son sebep sürekli ele alınmanın verdiği stres olabilir mi diyorum ama bu yavrularda çok uzun sürmez. Yaklaştığınızda su tabanına doğru kaçıyor mu?

Hayvan gayet iyi gözüküyor. Gözleri de iyi.

Hayvana 1 ay boyunca haftada iki kez devit damladan bir damla verin. Kabukta çatlama izleri var. Eczaneden alacaksınız.

Son sebep sürekli ele alınmanın verdiği stres olabilir mi diyorum ama bu yavrularda çok uzun sürmez. Yaklaştığınızda su tabanına doğru kaçıyor mu?
Hayır, kaçmıyor. İçli dışlı gibiyiz. ben ona, o bana alışkın

Ağzına bir damla zeytinyağı damlatın sindirim ve boşaltım sistemi rahatlatsın belki sorun buradadır.

Hocam zar zor yemek yiyor olsa da dışkısı bu sefer çok değişik çıktı

Ekli dosyalar

• F8CD6A17-87A0-4A5B-BC6F-B96AEC3D7E1A.jpeg
    F8CD6A17-87A0-4A5B-BC6F-B96AEC3D7E1A.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 13
Yeşil renk gibi gördüm. O halde ya bitki ya yeşil renk bir yem kaynaklı.

Zeytinyağı yeşil ise o da yapabilir.

Forumdan sonra daha rahat ve daha ferah bir yer için elimden geleni yaptım bazı günler çok kötü bazı günler daha da iyi oldu bütün tavsiye ve uğraşlarınız için müteşekkirim ama yolun sonu buraya kadarmış gece vakti dostumu kaybettim

Forumdan sonra daha rahat ve daha ferah bir yer için elimden geleni yaptım bazı günler çok kötü bazı günler daha da iyi oldu bütün tavsiye ve uğraşlarınız için müteşekkirim ama yolun sonu buraya kadarmış gece vakti dostumu kaybettim
Başınız sağolsun.

Geri