Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ücretsiz Küçük Akvaryum (Ankara)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zencefil

Bordo Bereli
Adınız Soyadınız:Arzu Bal
Oturduğunuz il-ilçe:Ankara/Çankaya/Anıttepe

Arkadaşlar kendi kaplumbağamın bebekliğinin geçtiği akvaryumu atamadım.İhtiyacı olan varsa ücretsiz olarak verebilirim.Yavru kaplumbağalar için 1 sene idare eder sanıyorum.
Boy: 40 cm
En: 30 cm
Yükseklik: 12 cm

Resim:
mailto:/img140/2861/dsci0043h.jpg

Yeterli gelmediği için iç filtremi yeni değiştirdim.Eskisi çalışır durumda.
Modeli:uni star internal power filter pow 300

İhtiyacı olan arkadaşlara verebilirim.

Ankara'da olan arkadaşlarımız bunu değerlendirebilir çok hoş bir davranış olmuş teşekkür ederim.

Rica ederim. Atmaya kıyamadım umarım birilerinin işine yarar :)

gerçekten çok iyi bir davranış bence :)
bende böle bişe arıyodum ama ne yazıkki istanbulda oturuyorum :/

Örnek davranışınızdan dolayı sizi kutluyorum, duyarlılığınız takdire şayan.

Umarım ihtiyacı olan ve değerini bilecek birinin işine yarar.

Ankarada olan arkadaşlarımız için iyi olucaktır.

ben onu almak istiyorum hala einizde mi iki kaplumbağam var ve büyüyorlar yer dar o yüzden üzülüyorum akvaryum bulamadım uygun birşey mersine yollar mınız mail adresim [email protected] burdan ban aulaşın lütfen elinizdeyse bana yollayın size ödeme yaparım isterseniz kargo ödemesi elimde olsun

Ankara'dan Mersin'e en az 15-20 lira tutar akvaryum ve diğerlerini yollamak ve kırılma riski çok büyük. Karışmış gibi olmayım ama yeniden düşünün derim o fiyata zaten o ebatlarda bir akvaryum yaptırabilirsiniz :)

Kargo ile mersin e yollamak pek akıl karı görünmüyor.Kırılma şansı çok büyük.
Akvaryum hala elimde umarım ihtiyacı olan birisi çıkar.

Keşke Forumun bu bölümüne de baksaymışım bende ankaradayım iki gün önce aynı akvaryuma 15 tl verdim... :((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri