Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

ücretsiz sahiplendirme

ertan

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar.2 adet erkek yaklasık 5-6 cm kırmızı yanaklı su kaplumbağalarımı akvaryum ve aksesuarları ıle ıyı bakabılecek bırıne vermek ıstıyorum.kamlumbağalar bana kısa surelığıne bakmam ıçın bırakılmıştı fakat gerı alınmadı.yaklasık 6 aydır bende suan evımde yeterı kadar evcıl hayvan olması nedenıyle ılgılenemıyorum.sahıplenmek ısteyen arkadaslara ıstanbul ıçı teslım edebılırım.ılgınız ıcın tesekkur ederım.

Cvp: ücretsiz sahiplendirme

Konunuzu mailto:/forum/Konu-alim-satim-ilanlarini-acmadan-once-okuyun.html buradaki talimatlara göre düzenleyiniz.

eğer kapluşlarınız hala duruyorsa ben almak isterim benimde iki adet kapluşum var onlara arkadaş olabilirler..istanbulda ikamet ediyorum

Merhabalar. Ben kaplumbağaları almak istiyorum.Tropheus bakıyorum ve başka bir evcil hayvanım olsun istiyorum. İstanbul beylikdüzündeyim. 2-3 gün için sahiplenemezsem gidip akvaryumcudan alacağım. Dönüş yaparsanız sevinirim. İletişim için mail adresimi size özel mesaj olarak yolluyorum.

Özel mesaj kapalı herhalde yollayamadım. Olumlu olumsuz buradan yazarsanız sevinirim

Geri