Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

ucuz ısıtıcı buldum.

cem

Süper Moderatör
Yönetici
arkadaşlar, özellikle ankaralı olanlar geçen gün ankara ulusta atatürk heykelinin arkasındaki binanın üst katında tasiş'in yeri var, gittim. orada RS Electrical marka 100wattlık ısıtıcı 10 tl'ye satılıyor. su içine tam batıyor. 20-32 derece arası ısısı var. diğer illerde tasişin şubesi varsa oralarda da olabilir. tasiş gümrüğe bağlı gümrükte yakalanan eşyaların satıldığı mağaza bilmeyenler için.

mailto:/15/r/j83cm.jpg

mailto:/15/r/j83dn.jpg

http://bit.ly/c25MCx][img]mailto:/15/r/j83dn.jpg*
cem' Alıntı:
arkadaşlar, özellikle ankaralı olanlar geçen gün ankara ulusta atatürk heykelinin arkasındaki binanın üst katında tasiş'in yeri var, gittim. orada RS Electrical marka 100wattlık ısıtıcı 10 tl'ye satılıyor. su içine tam batıyor. 20-32 derece arası ısısı var. diğer illerde tasişin şubesi varsa oralarda da olabilir. tasiş gümrüğe bağlı gümrükte yakalanan eşyaların satıldığı mağaza bilmeyenler için.

mailto:/15/r/j83cm.jpg

mailto:/15/r/j83dn.jpg

Benim isiticinin sanirim aynisi memnunum bi sikintisini gormedim daha

bende bu ısıtıcıcının 300 watt lık olanını kullanıyorum bi sorun olmadı 14 tl ye almıştım

Geri