Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sahiplendirme

Tozi

Yeni Üye
Çok çok üzülerek bu mesajımı yazıyorum.

Malesef ki artık kızımdan ayrılmak zorundayım benim için çok zor olsa da ona iyi bakacak birine sahiplendirme yapabilirim ya da bildiğiniz istanbulda bırakabileceğim bir bakım yeri var mı ? Varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_0454.jpeg
    IMG_0454.jpeg
    3.2 MB · Görüntüleme: 18
  • IMG_5191.jpeg
    IMG_5191.jpeg
    1.5 MB · Görüntüleme: 18
Çok çok üzülerek bu mesajımı yazıyorum.

Malesef ki artık kızımdan ayrılmak zorundayım benim için çok zor olsa da ona iyi bakacak birine sahiplendirme yapabilirim ya da bildiğiniz istanbulda bırakabileceğim bir bakım yeri var mı ? Varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
Merhaba biz sahiplenenbilirmiyiz?

Merhaba Cem bey sizin İstanbul da güvenerek bırakabileceğim bir yer var mı bildiğiniz ayrılmak istemiyorum ama mecburen kızımı bırakmak zorundayım. Ve yalnız olduğu için sıkıldığını düşünüyorum 😔

Bu hayvanlar asosyaldir. Tek başına yaşar. Maalesef tanıdığım herkes bıraktı bakımı.

Geri