Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

veda vakti :)

bk6912

Gümüş 2 Üye
arkadaşlar kendi çapımda kendimden iyi baktığım 4 yavru kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum iletişim için burdan yazabilirsiniz kontrol edicem ara ara
buyrun buda facebook linkim ekleyip mesaj atarsanız konuşup buluşuruz:
.............

olmadı pet shopa vericem pek içimden gelmiyo umarım 1-2 taneside olsa alan biri çıkar. saygılar

rapora tıklayıp mesajlaşmanın açılmasını talep ettim uygun görülürde açılırsa mesajda atılabilir sanırım bilginize

Onceki kaplumbaganizida petshopa verip olume terk etmistiniz simdi sahiplendirme nedeniniz nedir

Cvp: veda vakti :)

ölüme terkmemek için olabilir mi ? yoksa ortalama bi insan kafası boyundaki piranalara atıyolar :)

Berk ifadeleri kullandığın cümlelere biraz daha dikkat edebilir misin rica etsem? O pirhana mevzusunu hatırladıkça bile geriliyorum ben ifadeyi görünce daha fena oluyor.

Sabırlı olup sahiplendirmeye çalış lütfen, Petshoplar hiç uygun değil herseyi yapabildiklerini sen benden daha iyi biliyorsun.

ben sebebini söyledin neslihan hanımcım ifadelerden cok konuya yogunlasalım, olurda bi yerde konusu olur isteyen olur yönlendirirsiniz :)

Hayir sahiplendirme nedeniniz (bakamiyorum yer kucuk ilgilenmiyorum vs.) almak isteyen olursa onun icinde iyi olur fotograf falanda koyabilirsiniz

Geri