Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

ALBİNO YAVRU SU KAPLUMBAĞASI ARIYORUM…

Burada bulunmaz. Olsa bile burada satmazlar. Onların pazarı amerikada. Türüne göre 5000 $ ila 80.000 $ arası gidiyor. Birden fazla kafa ve kuyruklu genetik kusuru olan hayvanlarda buna dahil. Bu da ayrı bir pazar. Hayvanları yumurta halindeyken yüksek radyasyona tutup genetik yapısını bozuyorlar.

Burada bulunmaz. Olsa bile burada satmazlar. Onların pazarı amerikada. Türüne göre 5000 $ ila 80.000 $ arası gidiyor. Birden fazla kafa ve kuyruklu genetik kusuru olan hayvanlarda buna dahil. Bu da ayrı bir pazar. Hayvanları yumurta halindeyken yüksek radyasyona tutup genetik yapısını bozuyorlar.
İnternette amerika sitelerinde kırmızı yanaklılar 60 ile 1389 dolar arası değişiyor bazı sitelerde sadece 60 dolar olarak gözüküyor ve stokta var

Albinolar o fiyat ise ucuzmuş, normal resleri 29-30 $dan satıyorlardı öyleyse oradan alınabilir. Küçük kutuda avrupaya gönderiliyor. Ama Türkiyeye kadar ölmeden gelir mi emin değilim. Bizde bürokratik işlemler uzun sürüyor.

Albinolar o fiyat ise ucuzmuş, normal resleri 29-30 $dan satıyorlardı öyleyse oradan alınabilir. Küçük kutuda avrupaya gönderiliyor. Ama Türkiyeye kadar ölmeden gelir mi emin değilim. Bizde bürokratik işlemler uzun sürüyor.
bunu yapan biri mi var

Amerikada kibrit kutusundan hallice kutu içine strafor yongaları arasına sıkıştırarak gönderiyorlar. Hayvan hareket edemeyince uykuya yatıyor.

Uzun zaman oldu. Siteyi hatırlamıyorum şimdi.

Batı avrupaya gönderisi vardı. Türkiyeye var mı emin değilim.

Son düzenleme:
Amerikada kibrit kutusundan hallice kutu içine strafor yongaları arasına sıkıştırarak gönderiyorlar. Hayvan hareket edemeyince uykuya yatıyor.

Uzun zaman oldu. Siteyi hatırlamıyorum şimdi.

Batı avrupaya gönderisi vardı. Türkiyeye var mı emin değilim.
daha önceden söyleyen var mı acaba

Geri