Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bursa - Yıldırım'da Su Kaplumbağa Sahiplenmek İstiyorum

melike16

Yeni Üye
Merhaba, Bursa/Yıldırım'da Su Kaplumbağası sahiplenmek istiyorum. Yavru veya genç sahiplenmeye daha yakınım ama yaşı çok da önemli değil.

Merhaba, yaklaşık 14 yıl önce sahiplendiğim kırmızı yanaklı su kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum. Sürekli yurtdışı seyahatlerim başladı ve bir yıla kadar da yurtdışına yerleşme durumum garantilendi, Bu nedenle ona iyi bakabilecek bir yuva arayışı içindeyim. İlgilenirseniz resim de paylaşabilirim. İstanbul'da oturuyorum ama kendim gelerek teslim edebilirim.

Merhabalar ben bursa yıldırımdayım, kızım ve ben kaplumbağamızın olmasını çok istiyoruz bakımı hakkındada beni bilgilendirirseniz kaplumbağanıza talibiz😊 eğer bursaya getirebilirseniz özellikle kızımı çok mutlu etmiş olursunuz.
Merhaba, yaklaşık 14 yıl önce sahiplendiğim kırmızı yanaklı su kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum. Sürekli yurtdışı seyahatlerim başladı ve bir yıla kadar da yurtdışına yerleşme durumum garantilendi, Bu nedenle ona iyi bakabilecek bir yuva arayışı içindeyim. İlgilenirseniz resim de paylaşabilirim. İstanbul'da oturuyorum ama kendim gelerek teslim edebilirim.
Merhabalar ben bursa yıldırımdayım, kızım ve ben kaplumbağamızın olmasını çok istiyoruz bakımı hakkındada beni bilgilendirirseniz kaplumbağanıza talibiz😊 eğer bursaya getirebilirseniz özellikle kızımı çok mutlu etmiş olursunuz.

Bu konuda bakım ile ilgili bilgi mevcut.

Merhaba, öncelikle yavruma gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim. Yurtdışında olduğum için mesajınızı çok geç gördüm ve geç yanıtlıyorum kusura bakmayın. Kaplumbağa bakımı zannedildiği kadar zor değil, cam bir kabı var, suyunu haftada bir yenilemeniz gerekmekte. (Bunu daha sık da yapabilirsiniz) ayrıca etçil beslenen bir tür oldukları için de onlara özel üretilen yemlerle besleniyorlar.(bunlar maddi olarak bütçe zorlayıcı fiyatlarda değiller.) ben uygunluk durumunda size getirebilirsem 2 kutu yemi ile birlikte getireceğim:) Ayrıca haşlanmış tavuk, karides ve haşlanmış yumurta da verebilirsiniz, seve seve tüketecektir. Bunun dışında ben güneş görebileceği bir yerde onu serbest bırakıyorum, üzeri kuruyor, hareket ediyor ve çok mutlu oluyor:) Eğer hala ilgileniyorsanız iletişim bilgisi vermeniz durumunda sizi arayabilirim. İletişim bilginizi buradan iletmek istemezseniz mail adresimi paylaşabilirim oraya iletirsiniz:)

Asıl ben teşekkür ederim en değerlinizi bize güvenip sahiplendirdiğiniz için😊 e- mail adresinizi paylaşırsanız oradan irtibata geçelim isterseniz oradanda telefonla görüşme sağlayabiliriz..

Asıl ben teşekkür ederim en değerlinizi bize güvenip sahiplendirdiğiniz için😊 e- mail adresinizi paylaşırsanız oradan irtibata geçelim isterseniz oradanda telefonla görüşme sağlayabi:)
Asıl ben teşekkür ederim en değerlinizi bize güvenip sahiplendirdiğiniz için😊 e- mail adresinizi paylaşırsanız oradan irtibata geçelim isterseniz oradanda telefonla görüşme sağlayabiliriz..

Geri