Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Filtre büyük geldi

tugbakaracaahat

Bronz 4 Üye
Mrb lar. Sunsun hj 752 iç filtre aldım ama akvaryum ölçüsü 50x28x33 olunca büyük geldi. Çok tazyikli akış verince bıdığım içinde sarsıldı. İsteyen olursa karşı ödemeli kargolayabilirim (ücretsiz olarak boş yere kalmasın bende). Benim akvaryuma sizce hangi filtreyi almalıyıım?

Mrb lar. Sunsun hj 752 iç filtre aldım ama akvaryum ölçüsü 50x28x33 olunca büyük geldi. Çok tazyikli akış verince bıdığım içinde sarsıldı. İsteyen olursa karşı ödemeli kargolayabilirim (ücretsiz olarak boş yere kalmasın bende). Benim akvaryuma sizce hangi filtreyi almalıyıım?
Aynı filtre bendede var, yanında musluk aparatı da geliyor onu takıp suyun şiddetini ayarlayabilirsiniz.

Filtreyi arka cama yapıştırıp ön cama doğru su akışını verebilirsiniz, cama çarpan su şiddeti düşürür.

Ya bütün aparatları denedim ama musluk gibi olan başlık uyumlu olmuyor. Uyumlu olan uçtada diğer uç filtre gövdesine uymuyor🤷‍♀️bir de tetra HT 50 ısıtıcı almıştım. Sanki o da akvaryum için büyük

Musluk başlığı bu sanırım demi

Ekli dosyalar

• IMG_2532.jpeg
    IMG_2532.jpeg
    2.3 MB · Görüntüleme: 13
musluğu çıkarıp işaretlediğim kısma dediğim boruyu takın, öbür ucuna da musluğu takın.

Ekli dosyalar

• 4753E7D4-E97B-4E1D-BE58-9D5CB4AD1E49.jpeg
    4753E7D4-E97B-4E1D-BE58-9D5CB4AD1E49.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 9
Son olarak bişey daha sorsam. Isıtıcı bıdığım biraz büyüyünce kullanmak gerekiyor demi. Bıdığımın kabuk boyu 3-4cm

Geri