Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

uygun fiyatli yem

pluvi

Yeni Üye
8-9 cm boylarında dişi su kaplumbağam var. gücüm yetmediği için sahiplendirmeye çalışıyorum. yemi bitmek üzere şu an. önerebileceğiniz uygun fiyatlı yem var mı?

Dajana gammarus sticks ve tropical biorept W yemleri alın.

Elinizdeki yem ne marka?

Dajana gammarus sticks ve tropical biorept W yemleri alın.

Elinizdeki yem ne marka?
ikisini beraber alıp mı vermem gerekiyor? yeterli param yok bir tanesini alıp kullansam sorun olur mu? haftada bir tavuk da veriyorum.
şu anda kullandığım yem pets family turtle stick.

O zaman dajana gammarus sticks yemi alın.

Hayvan 8 cm kabuk boyunu geçmiş günde bir öğün vereceksiniz. Her gün bir markayı verin. Haftada bir gün haşlanmış yumurta akı verin.

Durumu düzeltince tropical biorept W yemi de alın bu mineral yem grubunda bu da gerekli. Netten ucuza alırsınız. Atakan Petshopa bakın. Nispeten ucuzdur.

Hayvan 8 cm kabuk boyunu geçmiş günde bir öğün vereceksiniz. Her gün bir markayı verin. Haftada bir gün haşlanmış yumurta akı verin.

Durumu düzeltince tropical biorept W yemi de alın bu mineral yem grubunda bu da gerekli. Netten ucuza alırsınız. Atakan Petshopa bakın. Nispeten ucuzdur.
bir öğünde kaç tane vermem gerekiyor? kafasının hacmini ayarlayamamaktan korkuyorum. yumurta akını vermeyi denemiştim ama yemiyor bi öneriniz var mı? yemi de hemen sipariş ediyorum çok teşekkür ederim.

Göz kararı ayarlayamıyorsanız bir fazla verin tolere eder.

ben yine sabah aksam veriyorum gunde 30 sticksten fazla yiyor ve yeni aldigim yemler hepsi duruyo dev kutudakiler iclerinde hic kullanmadiklarim var sogukta sakliyorum ama yani cop mu olur skt gecerse hic kullanmadim

ben yine sabah aksam veriyorum gunde 30 sticksten fazla yiyor ve yeni aldigim yemler hepsi duruyo dev kutudakiler iclerinde hic kullanmadiklarim var sogukta sakliyorum ama yani cop mu olur skt gecerse hic kullanmadim
30 sticks fazla sizin hayvan için bu gidişle obez olur günde max 15 stick yeterli oluyor.

Günde tek öğün şekline göre 20 tane civarı ver.

Hayvan acıkırsa kumu eşeleyip arar hem vakit geçirir hemde hareket edip enerji harcar.

Son düzenleme:
Öğle civarları yada öğleden önce olsun. Yediğinde çıkıp kuru alanda şekerleme yapsın.

O zaman sabahları ver. Akşam atıştırmalık marul kıvırcık ver kabuk çapından büyük olmasın.

O zaman sabahları ver. Akşam atıştırmalık marul kıvırcık ver kabuk çapından büyük olmasın.
abi nasil verecegim marulu suya mi atacagim nasil yikayacagim kabugundan daha az koyacagim tek parca buyuk olmaz mi her yemden 20 verecegim abi ben bir ogun madem buyuk kucuk farketmez 20 stick atarim

Geri