Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yavru kırmızı yanak su kaplumbağasını sahiplendirmek istiyorum kasımpaşa,eyüp

hicbirfikrimyok2021

Bronz 5 Üye
Yeni aldım, bakamadık Yavru kırmızı yanak su kaplumbağasını sahiplendirmek istiyorum kasımpaşa, eyüp tarafı elden teslim edebilirim yada ist avrupa yakası ortak bi noktada

Bana ulaşırmısın. Yavru kablumbağalar duruyorsa eyüp caminin oraya gelerek alabilirim.
Oğlum için almıştım vericez deyince üzüldü, ağladı ben de gittim sistem topladım burda ki arkadaşlar çok duyarlı gerçekten tüm forumda yazılan içerikleri okudum verilen bilgiler doğrultusunda orta çaplı bir sistem topladım yakında burdan paylaşıcam

Su kaplumbağaları hassas soğukkanlı hayvanlar. Çocukların oynaması için uygun değiller. Elden parazit, bakteri kapabilirler. Bu da onlar için ölümcüldür. Genelde su değişimi dışında sudan çıkarılmasını tavsiye etmem ama ara sıra bi 10-15dk çocuğunuz severse sorun olmaz. Hayvan ele alınınca stres yapar ve korkar haberiniz olsun hayvan açısından hiç sağlıklı değil

Su kaplumbağaları hassas soğukkanlı hayvanlar. Çocukların oynaması için uygun değiller. Elden parazit, bakteri kapabilirler. Bu da onlar için ölümcüldür. Genelde su değişimi dışında sudan çıkarılmasını tavsiye etmem ama ara sıra bi 10-15dk çocuğunuz severse sorun olmaz. Hayvan ele alınınca stres yapar ve korkar haberiniz olsun hayvan açısından hiç sağlıklı değil
elimize almıyoruz kabına yem koyuyor uyudumu diyor konuşuyor onunla bağ kurdu

Geri