Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yem Fiyatları

Smyrna35

Gümüş 3 Üye
Arkadaşlar bugün raffy p ve raffy ı almak için internetten bizim yakınlardaki bir pet shopun sitesine girdim. Kredi kartıyla alışveriş yapmak istemedim bu seferlik ve dükkana gittim. İkisinin toplamı internette 10 ytl civarıyken, pet shopta 30 milyona yakın bir fiyat söylediler. Sanırım bu forumdaydı, bir arkadaş internetten alışverişin daha hesaplı olduğunu söylemişti, ne kadar fark edebilir diye kendi kendime düşünmüştüm. Bir de ben uyarayım istedim pet shoplardan alışveriş yapacak arkadaşları.

Güvenilir internet sitelerinden alış-veriş yapmak daha ucuza gelebiliyor.

evet internetten almanın çok daha fark edeceğini söyleyen arkadaş bendim :) maalesef çoğu petshop için durum aynı aşırı derece de kar sağlama çabasındalar özellikle sera ve tetra gibi ithal yemlerde oldukça kar ediyorlar internete göre 2-3 kat fazla fiyatlarla..

Arkadaşlar bence birşeyi de akılda tutmakta fayda var.Tamam yem ve benzeri malzemeleri internetten almak çok daha kolay ve ucuz ama maalesef sipariş vermeden önce son kullanma tarihlerine bakma şansımız hiç yok.Örneğin geçen aralık ayında internet aracılığıyla almış olduğum vitaminin son kullanma tarihi 2009 şubat ayıydı.Dolayısıyla sadece 2.5 ay kullanıp sonrada atmak zorunda kaldım ve yenisini aldım.Tamam vitamin tarzı malzemelerin ömürleri zaten fazla olmayabiliyor ama alacağınız yemin de son kullanma tarihi yaklaşm olabilir.

tabi ki çok haklısınız.. ancak güvenilir sitelerden aldığınızda herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum.

Hukuki bir bilgi, son kullanma tarihinin yakın olması Tüketiciyi Koruma Kanunu'na göre iade nedenidir. :)

Bazılarında ne tetrası, ne raffisi, sadece kaplumbağa yemi diye bir kutu oluyor. Bende almıştım onlardan ama arkasını okuduğumda tüm vitaminlerden falan vardı. Fakat her yerde o şans olmayabilir de...

Geri