Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağa sahiplenmek istiyorum

elffclk

Bronz 3 Üye
Su kaplumbağası sahiplenmek istiyorum
Adanadayım adana içi olursa sevinirim şimdiden teşekkürler 🙏🏼

kırmızı yanaklı su kaplumbağası sahiplenmek istiyorum uygun bir fiyata da alabilirim yavru olması tercihim acaba İstanbul Avrupa yakasında yaşıyorum iletişime geçerseniz sevinirim

Su kaplumbağası sahiplenmek istiyorum
Adanadayım adana içi olursa sevinirim şimdiden teşekkürler 🙏🏼
Ankara da kırmızı yanaklı 14 yaş kırmızı yanak var bende. Gelebilme şansınız olursa ücretsiz malzemeleri ile birlikte verebilim. Ya da bir gelen olursa gönderirim. Ben de tarsusluyum

kırmızı yanaklı su kaplumbağası sahiplenmek istiyorum uygun bir fiyata da alabilirim yavru olması tercihim acaba İstanbul Avrupa yakasında yaşıyorum iletişime geçerseniz sevinirim
Ankara da kırmızı yanaklı 14 yaş kırmızı yanak var bende. Gelebilme şansınız olursa ücretsiz malzemeleri ile birlikte verebilim. Bir dili bir erkek yavru alırsınız ilgiliyseniz.

Geri