Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni kuru alan yapımı

thor

SKF Delisi
Merhaba ben yeni bir kuru alan yapacağım.Nasıl birşey önerirsiniz.

Cvp: Yeni kuru alan yapımı

Cam ve silikonla yapılan kuru alanlar gayet kullanışlı oluyor.

ben önceki dikdörtgen minik fanusumu ikince kat olarak yerleştirip öyle yaptım kuru alanı.. ve çok kullanışlı oldu akvaryumun içinde yer kaplamıyor beş lira ya bi fanus alıp yapabilirsiniz nornal koli bandıyla sabitledim hiç sorun olmadı..

bence akvaryumun eni ve istediğin boyda bi cam kestir bide 7 cm boyunda akvaryumun eninde cam kesitr 5 tanede 2 cm eninde 5 cm boyunda cam kestir önce onları cama sabitle silikonla 1 gün kurut sonra üstüne yerleştir çok sağlıklı oluyor bakın mailto:/11ax279.jpg

cd kabının üstüne halı kaymaz koyup vantuzlarla tutturabilrsn resimlerini koydum akvaryumumun ordan resimlerine bakabilrsin sitede bununla ilgili bir çok örnek kuru alan var. Kuru alanını bitrdiginde resimlerini görmek isterim.

vantuzdan çok akvaryumlar için üretilen antibakteriyel silikonları kullansanız daha iyi olur

vantuz var bende tm vantuzun bir yani yapıştı arkasını nasıl cama yapıcaz ?

Geri