Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni Paludaryumum

anaklusmos

Bronz 4 Üye
eski paludaryumda su az olduğu için yeniden düzenledim nasıl olmuş ve biliyorum ısıtıcı yok en geç 3 güne alacağım nereye sorsam yok diyorda...

mailto:/gal.php?g=30062010325.jpg

yorumlarınızı bekliyorum...

ben doğruyu söyleyeyim güzel olmamaış neden derseniz bir kere lamba nerede kuru alan nerede. eğer bu geçiciyse iyide bu şekilde çok düzensiz olmuş kuru alanı dediğim gibi yapsaydınız daha kullanışlı olurdu ve düzenli olurdu. akvayumunuz çok kullanışlı ama kullanmasını bilmeniz gerek. çok daha güzel olabilir (;

Kuru alanı asma kat şeklinde yaparsanız daha kullanışlı olur. yüzmek için daha fazla yer olur. su seviyesini de artırabilirsiniz. ısınma lambasının duyunu akvaryumun kapağına monteleyebilirseniz kuru alana daha iyi ısı verecektir. Elinize sağlık. hayırlı olsun tabii.

Geri