Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni Temamız SKF V6

Akarakurt

Admin
Yönetici
Merhaba,

Yeni temamız SKF V6 kullanıma sunulmuştur !

Tasarım ekibimizde bulunan Kadir beyin ( annie ) çalışmasıdır.
Kendisine teşekkür ediyor, siz üyelerimize sitemizde keyifli dakikalar diliyoruz.

Cvp: Yeni Temamız SKF V6

Böylesine faydalı bir proje için ne yapsak az hayırlı olsun :)

sayfayı açar açmaz bir gözüm rahatladı. mavi renk hakikaten yorucuymuş. işte şimdi bize has ve orjinal birşey olmuş. ellerine sağlık kadir, hakikaten uğraştığına değmiş. arka fonu hep tek renk düşünmüştük böyle desenli daha bir iyi olmuş. hakikaten söylüyorum gerçekten gözleri rahatlatıcı bir renk oldu bu yeşil.

sorun cevaplayalım logosuda güzel olmuş yalnız "sorun cevaplayalım" yazısı kaybolmuş. onu biraz daha büyük puntolu ve logonun her iki tarafına yaysak daha iyi olur sanki. yazılar dikleme olacak şekilde sol tarafına "sorun"; sağ tarafına "cevaplayalım" yazısı olsun her ikiside yukarıdan aşağı olacak şekilde.

Beğenmene sevindim Cem abi :10:
Onu yarın öbürgün bi boşluğumda dediğin gibi düzenleyebilirim abi ama kaba olabilir belki sağlı sollu yazı ile yani.

O zaman örnek mahiyetinde bir tasarla güzel durursa koyarsın.

Bende PC ye gecip bakmak icin heycanliyim aslinda, konu acilmasi uzerine baya baya merak ettim gercekten :)

Simdi baktim cem abinin dedigi gibi has, orjinal ve bizim sitemize ozgu birsey olmus. Ellerine saglik kadir.

Beğenmene sevindim Alisarp teşekkürler :4:

evt kadirin ellerine sağlık gerçekten 10 numara bir çalışma olmuş :) harbi süper olmuş :)

Geri