Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yumak öldü

Virzone

Bronz 3 Üye
2 farklı veterinere koştura koştura götürdüğüm kedim... Ilk veteriner üşütmüş dedi, serum verdi, iğneler yaptı, iyileşmedi. Diğer veteriner, sağlıksal açıdan bir sorunu yok, onun için teşhis konulacak bir konuda yok, sadece size küsmüş dedi. Depresyonda dedi. Sevin dedi, sıcak Tutun dedi, her gün onu kucağımda, bir örtüye sararak uyuttum. Sevdim. Hiçbir şey fark etmedi. ( Neden depresyon dediğini sorarsanız, 3 günlüğüne tatile çıkmıştık, o evde yanlızdı.) Ama maalesef sorun depresyonda değilmiş. Kedimin yaşaması için resmen savaş verdim. Dün kan tahlili yapıldı, bugün 1-2 gibi tahlil çıktı ama maalesef kedim saat 11'de öldü. Kan tahliline baktığımıza ise kedimin kanser olduğunu öğrendim. Çok garibime gitti yani o hareketli, her yere koşan, uyurken odadan çıktığımı gördüğünde hemen arkamdan gelen, tuvalete gittiğimde bile kapısında miyavlayan kedim kansermiş. Ama içim bir yandan rahat, neden diye soracak olursanız, öncelikle onu kanserken bu kadar iyi yaşattım, içine yaşama sevinci kattım. Çok eğlendik onunla ama kısmet değilmiş. Ayrıca veterinerlerin dışında burada konu açtığımda bana yardım eden arkadaşlara sonsuz teşekkürler, şuan yumakta size teşekkür ediyordum eminim. Her şey için teşekkürler.
Kendine iyi bak Yumak, huzur içinde yat inşallah.

Başın sağ olsun geçmiş olsun benim de bir kedim var ve o duyguyu çok iyi biliyorum gerçekten benim başıma gelse çok kötü olurdum ama o duyguyu yaşamak için o kediyle yıllar aylar geçirmek lazım onunla koşturup beraber yemek yiyip beraber uyumak lazım gerçekten şu an çok ama çok kötü oldum ya gözlerim şu an doldu ...

Başınız sağolsun. Siz elinizden geleni yapmışsınız içiniz rahat olsun.

Cvp: Yumak öldü

tekrar başın sağolsun diğer konuda yazmıştım.

Geri