Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

1,5 Yaşındaki Kapluşlarım:)

1ay önce kapluşlarımı gaziantep hayvanat bahcesine verdim yerleri yuvaları okadar güzel ki verirken içim rahat verdim ama yinede okadar içim sızladı ki cünkü 2 senden fazla olucak benmleydiler küçüçüklerde büyüttüm ama vermek zorunda kaldım ama mutluyum yinede cünkü onlar rahatlar inş...dua edin olur mu o bücürüklerim hep saglıklı kalsınlar...

LEGENDGRL90' Alıntı:
1ay önce kapluşlarımı gaziantep hayvanat bahcesine verdim yerleri yuvaları okadar güzel ki verirken içim rahat verdim ama yinede okadar içim sızladı ki cünkü 2 senden fazla olucak benmleydiler küçüçüklerde büyüttüm ama vermek zorunda kaldım ama mutluyum yinede cünkü onlar rahatlar inş...dua edin olur mu o bücürüklerim hep saglıklı kalsınlar...

Umarım dediğiniz gibi hep sağlıklı ve mutlu olurlar...

furkan54ozan' Alıntı:
LEGENDGRL90' Alıntı:

Umarım dediğiniz gibi hep sağlıklı ve mutlu olurlar...

amin inşallah..

Cvp: 1,5 Yaşındaki Kapluşlarım:)

Benimkiler 2,5 sene oldu.Maşallah kaplumbağalarınız çok sağlıklı ve çok şirinler :smile: Yorumların hepsini okuyamadım galiba kaplumbağalarınız erkek,tırnakları uzamışta.Sizinle birlikte sağlıklı bir ömür geçirmelerini diliyorum :133:

Cvp: 1,5 Yaşındaki Kapluşlarım:)

Gerçekten sağlıklı görünüyorlar..:t65y:

Geri