Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

11 yaşında su kaplumbağası ekipmanları ile sahiplendirme [İstanbul/Kadıköy]

Cagatay

Bronz 3 Üye
Merhaba, eski konuyu düzenleyemediğim için 2. konuyu açtım. Eski konuyu kilitleyebilir ya da birleştirebilirseniz sevinirim.

Oturduğum binanın yıkım durumu ve benim kaplumbağama için yeterli vakti ayıramıyor olmam sebebiyle uygun birisine sahiplendirmek istiyorum.
Evde küçük çocuğu olanlar için kaplumbağalar bakteri riski taşıyabilir, küçüklerin temasına dikkat ediniz.
11 yaşındaki (1 karış büyüklüğündeki) kaplumbağam için maddi manevi yeterli özeni gösterebilecek birisi sahiplenirse yanında akvaryumu ve bendeki diğer ekipmanları da isterse ücretsiz vereceğim.

Alacağınız kaliteli bir dış filtre ile benden alacağınız ekipmanlar ile uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.
1699793119864.png

Lokasyon: Göztepe Şehir Hastanesi tarafları

Kaplumbağayı sahiplenmeniz durumunda aşağıdaki listeden istediklerinizi ya da tamamını ücretsiz alabilirsiniz.
Akvaryum 100x50x50, akvaryumdan ayrılabilir mobilyalı
Kendi çizimim rampalı cam kuru alan (Cem beyin önerisi ile geliştirildi)
Isıtıcı
İç filtre ve yedek malzemeleri
Mevcut yemleri
Kullanılmamış Vitasand silis kum
Isıtıcı lamba ve bir sürü soft halojen ampul
Buradan öğrenip derlediğim bir çok not

İlgilenenler [email protected] adresine mail atabilir. Forumu düzenli kontrol edemiyorum.

Kuyruk ve pençe-tırnak yapısı erkek, hiç yumurtalamadı bunca sene. Erkekdir kesin.

Kaplumbağa tüm ekipmanları ile birlikte ücretsiz sahiplendirilmiştir. Konuyu kilitleyebilirseniz sevinirim.

Geri