Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

6cm su kaplumbağası yem miktarı

IMG_20231202_174401.jpg

Üçüncü bir tane daha lazım. Tetra reptomin yada ahm turtle sticks olsun.

Bioreptin her rengini (3 renkti) ayrı gün bir öğün verin. 4 öğün gammarus verin. Sabahları da dediğim iki yemden birini alıp verin.

Üçüncü bir tane daha lazım. Tetra reptomin yada ahm turtle sticks olsun.

Bioreptin her rengini (3 renkti) ayrı gün bir öğün verin. 4 öğün gammarus verin. Sabahları da dediğim iki yemden birini alıp verin.
tetra reptomin de var

öğün derken anlayamadım hocam içerisinden kaç tane vereyim 6 tane atıyorum yine doymuyor tetrayı 3 tane atınca az buçuk doyuyordu gammarusu yeni aldım bilmiyorum

Tıka basa yemeyecek zaten. Bunlar doymaz. Kusana kadar yer. Reptomine göre ölçü belirleyip verin. Reptomin kan kurdu biçimli ise 3 gammarusa denktir. Gammarus yokmuş. Stick yemler 1,5 gibi bir ayardadır.

Tıka basa yemeyecek zaten. Bunlar doymaz. Kusana kadar yer. Reptomine göre ölçü belirleyip verin. Reptomin kan kurdu biçimli ise 3 gammarusa denktir. Gammarus yokmuş. Stick yemler 1,5 gibi bir ayardadır.

Tam anlayamadım hocam elimdeki yemler bunlar hangisinden kaç tane vereyim üstteki biorept alttaki dajana gammarus bir de tetra reptomin sticks var kan kurdu şeklinde

reptomini 3 tane veriyordum
biorept 6
gammarus 7 tane versem öğün başı yeterli olur mu ?

* Image 2023-12-03 at 18.15.08.jpeg
* Image 2023-12-03 at 18.14.51.jpeg

Tetrayı sabahları verin. Dajanayı akşam 4 öğün yapın. Ara günleri tropical olsun. Bu üç günün herbirinde bir öğün kırmızı bir öğün kahverengi bir öğün sarı verin.

Dajana ve tropical aynı ölçülerde. Aynı sayıda verin. 6 adet. 7 tane yiyebiliyorsa 7 adet verin. 8 cm itibariyle günde tek öğün olacak o zaman hayvana tek tek verin yemek istemediği noktaya geldiğinde yemleri sayın 1 stick eksik olacak şekilde ayarlayın. Mesela 10 tane yedi 11. yemi yemek istemedi yada yedi ve kustu. 9 adet yem sınır olsun. Yemin ıslanınca şişme payı var.

Geri