Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

8 yaşında kırmızı yanaklı su kaplumbağası

Burhant59

Yeni Üye
Normalde 8 yıldan beri bizimle beraber yaşıyor ama evimize kedi aldığımızdan dolayı kaplumbağaya bakmakta sorun yaşıyoruz ve bundan dolayı sahiplendirmek istiyoruz.Tekirdağ’da yaşıyoruz ama İstanbul’a da getirebiliriz.Sahiplenicek kişinin ona iyi bakacağından da emin olmak istiyoruz.

Merhaba nasıl iletişime gecebiliriz sahiplenmek istiyorum. Benimde akvaryumlarim var baya ilgiliyim şuan bide kaplumbağa akvaryumu yapmak istiyorum sizin içinde uygunsa görüşme saglayalim

Merhaba instagram adresimi vereyim isterseniz ordan dm atarsınız telefon numaramı veririm.Adresimi aşağıya bırakıyorum.

burhant59

Normalde 8 yıldan beri bizimle beraber yaşıyor ama evimize kedi aldığımızdan dolayı kaplumbağaya bakmakta sorun yaşıyoruz ve bundan dolayı sahiplendirmek istiyoruz.Tekirdağ’da yaşıyoruz ama İstanbul’a da getirebiliriz.Sahiplenicek kişinin ona iyi bakacağından da emin olmak istiyoruz.
8 yillik evladinizi kediye karsi vermenize cok uzuldum hayirlisi olsun.

Merhaba @Burhant59 Ben İstanbul'da oturuyorum ve su kaplumbağalarını çok seviyorum, kırmızı yanaklı şu kaplumbağası sahiplenmeyi istiyorum. Ayrıca şu an çorludayım, buradan da alabilirim kaplumbağanızı sahiplendirmediyseniz.

Geri