Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Acil Su Kaplumbağası Sahiplendirme - Ankara

Emir44

Yeni Üye
6 Şubat depremleri yüzünden Hataydan Ankaraya geçici olarak yerleştik. Yakın bir zamanda tekrardan hataya yerleşeçeğiz. Bu nedenle kaplumbağamızı sahiplendirmek istiyoruz az bulunan bir tür olan yumuşak kabuklu çin kaplumbağasıdır kendisi ismi vatsap lütfen ciddi düşünen ve güzel bakacak olan kişiler benimle irtibata geçsin. Yaş: 8 Boy: 10-11 cm
Adres: Ankara/Çankaya
Fiyat: Ücretsiz.

* Image 2023-08-27 at 21.38.10.jpeg* Image 2023-08-27 at 21.38.12.jpeg

Son düzenleme:
6 Şubat depremleri yüzünden Hataydan Ankaraya geçici olarak yerleştik. Yakın bir zamanda tekrardan hataya yerleşeçeğiz. Bu nedenle kaplumbağamızı sahiplendirmek istiyoruz az bulunan bir tür olan yumuşak kabuklu çin kaplumbağasıdır kendisi ismi vatsap lütfen ciddi düşünen ve güzel bakacak olan kişiler benimle irtibata geçsin. Yaş: 8 Boy: 10-11 cm

Ekli dosyayı görüntüle 5983Ekli dosyayı görüntüle 5984
Çok zor bulunan bir tür diye biliyorum umarım sahiplenen birisi çıkar bence çıkar

Bu konuda bilgi vereyim. Orijinde chineese softshell diye geçiyor. Ama bu hayvan Mısır'dan güneydoğu nehir bölgelerine kadar olan bölgelerde yaşar. Fırat kaplumbağası diye de geçiyor. Chineese gibi aşırı büyümüyor.

Kuru alana pek çıkmaz. Acı su seviyorlar. Her 100 litre su için bir şişe maden suyu dökülüyor. Ve büyük akvaryum ister. Kendini kuma gömer. Tabanda silis kum olmalı.

Bu konuda bilgi vereyim. Orijinde chineese softshell diye geçiyor. Ama bu hayvan Mısır'dan güneydoğu nehir bölgelerine kadar olan bölgelerde yaşar. Fırat kaplumbağası diye de geçiyor. Chineese gibi aşırı büyümüyor.

Kuru alana pek çıkmaz. Acı su seviyorlar. Her 100 litre su için bir şişe maden suyu dökülüyor. Ve büyük akvaryum ister. Kendini kuma gömer. Tabanda silis kum olmalı.
Bakabilecek durumda değiliz. Ortam yok maalesef burada sahiplendirme konusunda yardımcı olabilirseniz çok memnun kalırız iyi günler.

Facebook üzerinden de ilan açın. Orada da kaplumbağa grupları var.

cok tatli ya

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merhaba biz biz. Nasıl iletişim kurabiliriz? Burayı bilmiyorum sırf sizin yazınız sebepli hemen üye oldum @ caaprensi i ns t a

Maden suyu 100 lt ye 1 şişe tmmdir. Silis kum. Hemen baktım siz okey dediğiniz an siparisini veririm:). Mısırin Nil Nehri kıyı doğasına bakarken keşke buralardan bir anı olsa da götürebilsem demiştim. Sanırım araciliginiz ile o bana gelebilecek.

Son düzenleme:
Facebook üzerinden de ilan açın. Orada da kaplumbağa grupları var.
Mederator gözükmekte siniz, bu ilanı açan kişiye nasıl ulaşılabilir? Siz gorebiliyorsaniz rica etsem. Çünkü son kez Perşembe günü sizle iletişim kurduğunda bu sayfaya katılmış. :(

Geri