Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Afacana yem (yardım)

BatuhanDem

Gümüş 2 Üye
Arkadaşlar internet üzerinden afacana sağlıklı güzel önerebılecegınız bir yem satın almak ıstıyorum lütfen yardım edin önerdiğiniz yemleri ve hangi siteden alışveriş yapmam gerektiğine dair yardıma ıhtıyacım var

Cvp: Afacana yem (yardım)

tetra reptomin, sera raffy p ana yemler önerebilirim. Ben kapluşlarıma otuz.com dan alırdım. Ek yem sera raffy ı alabilirsiniz.

Söylemekten utanıyorum akat kaplumbağama bu yiyecekleri sağlayacak bütçem yok inş affeder beni :( 1 adet temel yiyecek söylermisiniz ? şuanda sanyu stick kullanıyorum..

Tetra reptomin alabilirsiniz. mailto:/product_info.php?cPath=9420_9422_9366&products_id=29591 sitede 1 alana 1 bedava kampanyası var bu yem için. Gayet güzel bir yemdir. İştahla yerdi benim kapluşum :D
Estağfurullah siz elinizden geleni yapıyorsunuz. Zamanla yemleri çeşitlendirirsiniz.

Sera raffy p daha iyi olmazmı acaba ? Ben bütçem yetmez derken yukarda saydıgınız butun yemlerı almama yetmez demek ıstemıştım

Sera raffy p de olur. Tetra reptominde 1+1 kampanyası var diye onu söyledim. Bir ana yem alın yanında sanyudan da verirsiniz.

Yani çeşitlilik iyidir diyorsunuz :) anladım çok teşekkürler Fatma hanım.. Bu site kargo ücreti ne kadar alıyor acaba ?

Kargo ücreti ürünün büyüklüğüne göre değişiyor.Tetra raptomin 4.96TL ye geliyor.Sera raffy p de 4.96 TL ye geliyor.

Rica ederim. Kargo parasını düşünemedim. 5tl almışlar önceki siparişlerden. Yem parası iki katına çıkıyor :(

İnternetten ancak toplu alışveriş karlı oluyor 75 TL alışveriş yapınca kargo bedava.

Çok teşekkürler ... mesafenın bir önemi yok değilmi rizede oturuyorum ?

Mesafe kargo geliş süresini etkileyebilir sadece. Ücret değişmez diye biliyorum.

tetro reptomini beğenmeme ihtimali var baştan söyliyim benimkiler hoşlanmadı :D
serra raffy p derim ben

Tamam serra raffy p yi alacağım.. teiekkürler yardımlarınız için ..

Geri