Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Alacağım yemler uygun mu?

_Emre___

Bordo Bereli
Ben sera herbivor ve seranın cornivor yemini alacağım fakat herbivor kara kaplumbağaları için daha sık kullanılırmış sizce cornivor mu herbivor mu almalıyım ? :ashamed0006:

RE: Alacağım yemler uygun mu ?

Bence durumun uygun ıse 2 sınıde al..

Cvp: Alacağım yemler uygun mu ?

Ben carnivor kullanıyorum yemekte ilk başlarda biraz zorlandılar ama şimdi çok rahat yiyorlar.Kaliteli bir yem, tavsiye ederim.Ama senin zaten çok fazla yemin yok mu:)

20 tl var şu an elimde cornivor da protein açısından kaliteliymiş en iyisi cornivor söyletiyim ^^ sağolun ikinizede teşekkür ederim

Carnivor protein ağırlıklı, herbivor bitkisel ağırlıklı bir yem. İkisini de kullanabilirsin ancak dediğim gibi içerikleri farklıdır.

Cornivor söylettim birde deniz kabuğu :)

Açıkçası bu kadar yemi neden aldığını anlamadım sakın yanlış anlama seni kötülemiyorum ama merak ettim carnivor ve hernivor pek kullanılan bir yem değil zaten elinde neredeyse piyasadaki bütün yemler bulunuyor merak ettiğim için soruyorum yanlış anlama :)

Çeşitlilik açısından bulunsun istedim çünkü bizimkiler büyüyor aşırı derecede ilk aldığımda kabukları 2 cm di şimdi herbirinin kabuğu 6,5 7 cm oldu 6 aydır benleler.

Geri