Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

almanyadan yem

aytekingoksoy

Platin 4 Üye
arkadaşlar sera markasının arkasına bi bakim dedim ne malı made in germany yazdı ebay ın alman sitesine girdim 10L yem türk lira karşılığı 60 tl ye denk geliyor benim bu yaz arkadaşım almanyaya gidicek gelirken getirtebilirim 1 tane aslında ama gümrükte falan sorun oluyormu bilmiyorum eğer öyleyse 1L si 6 liraya denk geliyor burada 40 tl. Getirmede sorun olurmu

O kadar yemi bitiremezsin. Ziyan olmasın. Bitecek çeşitlilikte yem aldınmı zaten sorunda olmaz.

Cvp: almanyadan yem

Aynen ama bir kac cesit yem konusulup sitede ortak alinabilir herkes icin ucuza gelmis olur

Ben almayı çok isterdim ama ben Osmaniye'deyim zaten kargo parasıyla falan aynı şeye gelir diye düşünüyorum.

Ben yurt dışına giden olursa protein tozu istiyorum :-D Türkiyede böyle şeyler gerçekten çok pahalı

yurtdışı için 25 kg bariyeri var bunu aşarsa aşan kilo başına para ödeniyor.

ee cem abi 10 litresi 2 kg yapıyo hacmi fazla bunun litrelik bi sınır varmı

XeuaHwaHero ben burada weider premium wheyi 2.3 kg 270 tl ye almıştım :D orada eminimki daha ucuzdur

aytekingoksoy' Alıntı:
ee cem abi 10 litresi 2 kg yapıyo hacmi fazla bunun litrelik bi sınır varmı

XeuaHwaHero ben burada weider premium wheyi 2.3 kg 270 tl ye almıştım :D orada eminimki daha ucuzdur

Gaspari favorimdir :)

Cvp: RE: almanyadan yem

XeuaHwaHero' Alıntı:
Ben yurt dışına giden olursa protein tozu istiyorum :-D Türkiyede böyle şeyler gerçekten çok pahalı

Hayvanlara proteini toz halinde mi verceksin :)
Şaka bir yana bence bunları pek kullanmayın arkadaşlar.

Cem i n söylediği uçağa yükleyeceğin ağırlık. Yani toplam valiz. Gümrük kontrol ederse tabiki normalden fazla görünce sorun çıkartır.

arkadaşlar ben alman vatandaşıyım ve yaz tatilinde 2 aylığına ordayım belki anlaşır ve birşeyler alıp gelirim yada istek vs. var ise 2 aylığına ordayım zaten ama gerçekten burda 40-50tl olan şeyler orda ynai burya göre 5-10tl ye geliyor gideceğim bakalım istek vs. var ise yada grup olarak anlaşabilirsek (çünkü 40litre yemi bitirmek zor ) bakarız

40 litre yemi komple foruma dağıtsan gene bitmez. 10 litreliği gene kurtarırsın ama 40 litre bitmez.

yo abi 40 değil de 20lt felan alsak dağıtsak herkese 1-2litre uygun olur gibi :D hani yem derdi de olmaz

ben en az 2 litre alırım eğer öyle bişey olursa ama ben aldırmayı planlıyorum bakalım adıramazsan direk senden alırım

Düşünmen yeter Ali. Özellikle burada olmayan yemler daha çok ilgi çeker.
mailto:/tr/ueruenler/in_category/temel-besin-3778/product/sera-raffy-baby-gran.html

Aynen abi hazıranın 25-26 sında gideceğim o tarihe yakın planlayalım neler alacağımızı :)

Bence onlar degilde burdan konusulsa istanbul veya turkiyeden kargoyu odemek kaydiyla paylasilsa mesela 10 l vital 150 lira 1 l si 15 Tl ye gelir sonucta

Bencede önceden konuşulabilir. Böylece sende alacağını bilirsin.

Alisarp bence kargoya boşa para vermiş oluruz :) kişi başına 30kg hakkım var giderken ve gelirken 20lt yem de birşey tutmaz kilo olarak kendim de pek birşey götürmem zaten bol bol yerim var yani bavulda :)

Oyle degil istnbuldasiniz herhalde ben emre abi vs gelir aliriz ama ankaradan almak isterse ona kargoyla gondeririz seklinde
Hangi urunler simdiden konusalim turkiyeden bulamiyorum hangi urunler var boyut nedir ?

Yok ben konyadayım :) ürünler açısından benim çok bilgim yok siz burda bulunmayan ürünleri daha iyi bilirsiniz yada burda pahalı olanları :) orda her türlü bulunur zaten :D yukarıda emre abinin önerdiği bi yem var ondan da almak lazım

Geri