Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ankara 2 Erkek Kırmızı Yanaklı Sahiplendirme 15 cm kabuk boyu

Kuby

Yeni Üye
***Sahiplendirme***

Merhaba arkadaşlar,
Bu konu hakkında 3. kez gönderi paylaşıyorum ilk ikisinden farklı olarak artık ANKARA'dayım.

2 tane erkek, kabuk boyları 15cm, kırmızı yanaklı su kaplumbağam var.
Sadece sahiplendirmek istiyorum, hiçbir ücret talebim yok paranız sizde kalsın, ekipman-teçhizat alırken kullanırsınız.
İsteğim sahiplenip, ne yazık ki benim gibi, bir küvette bakmamanız. Düzgün bir yaşam alanları olsun istiyorum.
Ankara dışına sahiplendirme yaparım eğer gelen gideniniz olursa ya da siz buralardan geçerken alabilirsiniz.

Merhaba eğer istanbul a gönderme imkanınız varsa ben çok isterim sahiplenmeyi. İletişim kurmak isterseniz mail adresim: [email protected]
İyi bakacağımdan şüpheniz olmasın.

Merhaba acaba ilanınız hala geçerli mi ? Benim de işte böyle büyük dişi kaplumbağam var birini bana versenizeegegeg ama şöyle de bir şey var ki bende kaplumbağama koccaman bi kap aldım onda bakıyorum ama yine de şansımı denemek istedim

Cvp: Ankara 2 Erkek Kırmızı Yanaklı Sahiplendirme 15 cm kabuk boyu

Su kaplumbağaları kaplarda bakılmaz. Eğer kaplumbağanıza gerekli şartları sağlıyamıyorsanız lütfen sizde sahiplendirin.

8 Yaşındaki bir su kaplumbağası 30cm kabuk boyutunda olmalı, hatta geçmeliydi. Benim kaplumbağam 2 yaşında ve 19cm kabuk boyutunda. Farkı anlamışsınızdır umarım.

8 senedir kapta yaşadığını duymam üzücü oldu. Umarım sizde birgün empati kurmayı öğrenir ve şartları sağlarsınız.

Lütfen başka kaplumbağa sahiplenip onuda yetersiz bakım şartlarıyla büyütmeyin.

Bu konuyu okursanız bilgi sahibi olabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sormak istediğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz. Ama burası sahiplendirme konusu olduğundan farklı bir konu açarak sormanız daha iyi olur.

Bu forum su kaplumbağalarının nasıl beslenilmesi gerektiğini öğreten en faydalı forumdur. Diğer tüm haber kanalları ve petshopcular hiçbir bilgiye sahip değiller. Bu yüzdende su kaplumbağalarının yanlış şartlar altında bakılması kaçınılmaz oluyor.

Ben alırken amca bana küçük palmiye ağaçlı kap vermişti agagagagag off içim ağlıyo şu anda kusura bakmayın sanırım dediğiniz gibi sahiplendirmek uyuzum için en mantıklısı olacak

8 yıl önce bile bu kapla satmaları gerçekten ilginçmiş. Bu su kaplumbağalarının bakımı 20-30 balık bakımından daha zor ve daha pahalıdır. Ama petshopcular 10tllik kaplarda "Kaplumbağa Bahçesi" adı altında bu kapları satıyorlar.

Amerika ve Almanya gibi ülkelerde su kaplumbağaları akvaryum içerisinde satılıyor. Türkiye'de ise dolap altlarındaki kaplarda.

2. El akvaryum ve ev yapımı kuru alan ile kaplumbağanıza gerekli ortamı sağlayabilirsiniz uygun bir fiyata. Ama yinede bu sizin kararınız.

Geri