Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ankara Yetişkin Su kaplumbağası sahiplendirme

sezsev

Yeni Üye
Bakımında zorlandığımdan dolayı :helpsmilie: 2 tane yetişkin su kaplumbağası sahiplendirmek istiyorum. Mail yoluyla bana ulaşabilirsiniz.

[email protected]

Cvp: Ankara Yetişkin Su kaplumbağası sahiplendirme

Yaşları kaç acaba?

Yaşlarını maalesef bilmiyorum yaklaşık 8 yıldır bizimle yaşıyorlar. Yavru iken almıştık. sanırım en fazla 10 yaşında olmalılar

Hayvanların kabuk boyları yanlarında vereceğiniz ekstra birşeyler var ise detaylıca belirtmek iyi olur.

[attachment=2723][attachment=2722]
Kabuk boyları koyu renkli olan 13 cm, açık renkli olan 11 cm. Yem ayırt etmeyen, oldukça sakin, sağlık sorunu olmayan 2 kaplumbağa. Yanında kullandığım akvaryumu ve 1 kutu yem verebilirim.

Ekli dosyalar

• IMG-20171107-WA0024.jpg
    IMG-20171107-WA0024.jpg
    213 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG-20171107-WA0025.jpg
    IMG-20171107-WA0025.jpg
    282.4 KB · Görüntüleme: 18

mailden yazdım size bakarsanız

Sahiplendirildimi?

Henüz sahiplendrillmedi.

ikiside guzel dişiler..alan cok sansli olcak sa..hiplenen

pardon sahiplenen...

asi kız' Alıntı:
ikiside guzel dişiler..alan cok sansli olcak sa..hiplenen

pardon sahiplenen...

cinsiyetlerini nerden anladınız :neydi:

kuyruklarindan eň net anlasilcak kisim kuyruk kismicunku.tirnaklar kabuk alt desen yaniltici olabiliyor cunku.anus bolgesi(kuyruk) belli eder genelde kaplumbaganin cinsiyetini ama 10cm olmadan ancak kan testi ile anlaşilabilir cinsiyeti...

asi kız' Alıntı:
kuyruklarindan eň net anlasilcak kisim kuyruk kismicunku.tirnaklar kabuk alt desen yaniltici olabiliyor cunku.anus bolgesi(kuyruk) belli eder genelde kaplumbaganin cinsiyetini ama 10cm olmadan ancak kan testi ile anlaşilabilir cinsiyeti...

Ben yine de anlayamadım siz resimden nasıl anladınız tebrikler

kuyruk erkeklerinkinden kisa olur kuyruk dipden uca dogru incelir dişilerde.
bakin bununla ayni o resimdeki kaplumbagalarin kuyruklari. ve tirnaklari kisa ve kalin olur dişilerde..

Geri