Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ankara'da 2 adet 5 yaşında su kaplumbağası(full terranium sistemiyle) sahiplendirme

ces

Yeni Üye
değerli arkadaşlar 
5 yaşında 2 adet kırmızı yanak su kaplumbağamı üzülerekte olsa sahiplendirmek istiyorum
1 mt x50cmx40cm tamamı cam akvaryumumu yanında tüm filtre ısıtma kumu kayaları ve süsleriyle birlikte çalışmakta olan terranium sisteminide vereceğim sistemin ek birşeye ihtiyacı  yoktur devamlı ve düzenli olarak çalışmaktadır
sağlık problemlerinden dolayı gereken ilgiyi gösteremeyebileceğim için onlara benden iyi bakacak ve ilgilenecek bir arkadaşa sahiplendirmek istiyorum 
saygı ve sevgilerimle

Cvp: Ankara'da 2 adet 5 yaşında su kaplumbağası(full terranium sistemiyle) sahiplendirme

Sahiplenmek istiyorum da Ankara'nın neresindesiniz?

Cvp: Ankara'da 2 adet 5 yaşında su kaplumbağası(full terranium sistemiyle) sahiplendirme

Dilaraaa' Alıntı:
Sahiplenmek istiyorum da Ankara'nın neresindesiniz?

çankaya cinnah caddesi

Ücret istiyor musunuz?

Dilaraaa' Alıntı:
Ücret istiyor musunuz?
merhaba dilara hanım 
bayram dolayısıyla iletişimi devam ettiremedim  kusura bakmayın 
beni lütfen cep telefonumdan arayabilirmisiniz? * cenk 
sorularınızı cevaplamak ve benimde sorularımı cevaplamanızı rica ederim
saygılarımla
cenk

ı(full terranium sistemiyle) sahiplendirme

Sahiplendirme yapildi ise, konuyu kapattirmanizi rica ederiz

ces' Alıntı:
değerli arkadaşlar 
5 yaşında 2 adet kırmızı yanak su kaplumbağamı üzülerekte olsa sahiplendirmek istiyorum
1 mt x50cmx40cm tamamı cam akvaryumumu yanında tüm filtre ısıtma kumu kayaları ve süsleriyle birlikte çalışmakta olan terranium sisteminide vereceğim sistemin ek birşeye ihtiyacı  yoktur devamlı ve düzenli olarak çalışmaktadır
sağlık problemlerinden dolayı gereken ilgiyi gösteremeyebileceğim için onlara benden iyi bakacak ve ilgilenecek bir arkadaşa sahiplendirmek istiyorum 
saygı ve sevgilerimle
 merhabalar bende cinnahta oturuyorum bir oğlum var 7 yaşında anlaşabilirlerse ben sahiplenebilirim. hem terraryum hemde bir eş arıyorum

ces' Alıntı:
değerli arkadaşlar 
saygı ve sevgilerimle

Merhaba,

Eğer sahiplendirme yapmadıysanız ben sahiplenmek isterim.

İyi günler.

ces' Alıntı:
değerli arkadaşlar 
saygı ve sevgilerimle
[quote pid='177432' dateline='1574017977']
Merhaba henüz yeni kaplumbağa aldım ve benimkine arkadaş arıyordum eğer senin içinde uygunsa kaplumbağanı sahiplenmek istiyorum..? numaram 05524093511 sadece wpden ulaşabilirsiniz eğer sahiplendirilmediyse ben alırım ?
[/quote]

hocam konu ne durumda ?

Merhaba su kaplumbağam yakın zamanda öldü yeniden kaplumbağa istiyorum fakat satın almak istemiyorum sahiplendirmek isterseniz istanbulda ikamet ediyorum. Çok iyi şekilde bakacağıma emin olabilirsiniz. Mail adresim
[email protected]
İletişim kurabilirseniz çok mutlu olurum kaplumbağa aşığı biriyim diyebilirim.

Merhaba su kaplumbağam yakın zamanda öldü yeniden kaplumbağa istiyorum fakat satın almak istemiyorum sahiplendirmek isterseniz istanbulda ikamet ediyorum. Çok iyi şekilde bakacağıma emin olabilirsiniz. Mail adresim
[email protected]
İletişim kurabilirseniz çok mutlu olurum kaplumbağa aşığı biriyim diyebilirim.

Geri