Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Arkadaşlar ilk kez akvaryum resimlerimi paylaşıyorum biraz klasik gelebilir

EverDEbo

Gümüş 5 Üye
Arkadaşlar ilk kez akvaryum resimlerimi paylaşıyorum biraz klasik gelebilir ama kapluşlarım için yeterlimidir yeni alayımmı ?
mailto:/iyk9zs.jpg

mailto:/d4ggi.jpg

mailto:/35kpvty.jpg

mailto:/34ywqvb.jpg

Cvp: Arkadaşlar ilk kez akvaryum resimlerimi paylaşıyorum biraz klasik gelebilir

filtre, ısıtıcı,kuru alan,kuru alan ısıtıcısı göremedim

Cvp: Arkadaşlar ilk kez akvaryum resimlerimi paylaşıyorum biraz klasik gelebilir

krdeş sıcakta çıkardım hepsi var normalde

o taş kuru alan için yetersiz bence akvaryum da küçük sanki

Akvaryumu büyütmeniz gerekecek. Kaplumbağalarınıza göre hem ufak, hemde su seviyesi yetersiz. Filtreniz vardır umarım. Filtre olmazsa olmazlardan. Su sıcaklığı 26-28 derece olmalı. Şu an su sıcakta olsa çok yakında ısıtıcı gerekecek.

Kuru alan konusunda önerimi diğer konunuzda yazmıştım. Dizayn iyi ama bant olmamalı.

Kaplumbağalarım nasıl

yosun atmaları normalmi

Sıcakta sadece ısıtıcıyı çıkarmak uygun olabilir. Tabi sıcaklığı ölçecek derece olduğu taktirde. Fitre, kuru alan ve kuru alan lambası sürekli olması gereken ekipmanlar.

Akvaryum direk güneş alıyor ve yosun daha çok ve hızlı oluşur. Yerini değiştirmenizi öneririm.

ısıtıcınız termostatlı değilmi niye çıkarıyosunki su sıcaksa çalışmaz :smile:

Geri