Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

arkadaşlar kaplumbağalarım ve akvaryumum nasıl buldunuz resimli :)

oscar

Bronz 1 Üye
mailto:/nqnyh5.jpg mailto:/vevfa.jpg mailto:/30bl9ug.jpg mailto:/acst3q.jpg mailto:/90vmmo.jpg mailto:/2u89vk2.jpg mailto:/35d2ngy.jpg arkadaşlar görüş ve düşüncelerinizi bekliyorum.

Cvp: arkadaşlar kaplumbağalarım ve akvaryumum nasıl buldunuz resimli :)

Kapluslar kuru alandan firar etmiyormu

Kapaklı olması dışında akvaryum sade, güzel ve kullanışlı olmuş. Kaplumbağalarda gayet iyi görünüyorlar.

Bu arada akvaryum sizi 4-5 ay sizi idare edecektir.

!. fotoyu kahramanla viende yapıyor :D Hep motora tutunarak yatıyolar ust uste koycam fotoloru.Cok tatlılar.

Çok tatlı ve temiz görünüyorlar öncelikle iyi vakit geçirmenizi dilerim ninjalarınızla , benimkilerde o boyda fakat cesaret edemiyorum suyun yükseliğini o kadar yapmakta.Birde ufak sorum olacaktı , kuru alan için konulan o halı tarzı şeyin adı nedir , büyüklerime gösterdim onlarda bilemedi :rolleyes:

Elinize sağlık, akvaryumun kapağını kapalı kullanıyorsunuz galiba kuru alandan kaçmamaları için. Yalçın bey halı kaydırmaz diye satılıyor marketlerde bulunur rulo şeklinde sarılı olur genelde.

evet kaçmamaları için kapatıyorum bu arada teşekkür ederim yorum yapan herkese :smile:

Gayet iyi kapluşlar. Akvaryumunuzun suyunun derin olmasıda ayrı bir güzel.

kapağı koymak yerine suyu biraz azaltın ısıtıcıyı çapraz yada yanlamasına koyarak olabilir. biraz hava sirkülasyonu (alan) lazım. sonuçta balık değiller. kapağın tepesinde yeterince açıklık var mı? lamba ısısı havayı yoğunlaştırır.

Geri