Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Arkadaşlar kaplumbağamın sol gözü şiş gibi duruyor sanki :( resmini gönderiyorum...

caretta

Bronz 4 Üye
Sizce kapluşumun gözünde şişlik var mı?
mailto:/atuj2r.jpg

Cvp: Arkadaşlar kaplumbağamın sol gözü şiş gibi duruyor sanki :( resmini gönderiyorum...

Eski resimlere de baktım sol gözde biraz farklılık var gibi. Ovalaması devam ediyor mu hala?

Cvp: Arkadaşlar kaplumbağamın sol gözü şiş gibi duruyor sanki :( resmini gönderiyorum...

evet iki gözünüde ara ara ovalıyor ama sol gözü şiş gibi. Gentagut kullanmaya başlıycam. Antibiyotik tedavisine başlamadan tekrar danışmak istedim.

3 gün sabah akşam gentagut göz damlası damlatın. Damladan sonra kuru yere beklesin 15 dk. kadar. Geçmiş olsun. 3 günde düzelme olmazsa ara vermeden 5 güne tamamlayın :(

ok. Teşekkür ederim...

Geri