Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Askerlik dolayısıyla acil sahiplendirme

aytekingoksoy

Platin 4 Üye
Arkadaşlar 1 Kasımda askere gidiyorum uzun zamandır bu foruma üyeyim. 4 yıldır besleyip büyüttüğüm kaplumbağamı askere gideceğim için sahiplendirmek zorunda kaldım çevremde bakacak kimse çıkmadı. Konu ile ilgili mesajınızı instagramdan “m.aytekingoksoy” hesabıma dm veya buraya yorum olarak atarsanız sevinirim. Durum acil. Yanında 4 aylık exo terra 100 uvb lambasını ve yemlerini vereceğim. Teşekkürler

Bu Facebook gruplarina da bir ilan verin.

1) Kirmizi yanakli su kaplumbagasi(red eard slider)
2) Su Kaplumbağası Sevenler Besleyenler
3) Su Kaplumbağası Dünyası
4) Su Kaplumbağası Arenası / Turtle Arena
Siteler

Cvp: Askerlik dolayısıyla acil sahiplendirme

aytekingoksoy' Alıntı:
Arkadaşlar 1 Kasımda askere gidiyorum uzun zamandır bu foruma üyeyim. 4 yıldır besleyip büyüttüğüm kaplumbağamı askere gideceğim için sahiplendirmek zorunda kaldım çevremde bakacak kimse çıkmadı. Konu ile ilgili mesajınızı instagramdan “m.aytekingoksoy” hesabıma dm veya buraya yorum olarak atarsanız sevinirim. Durum acil. Yanında 4 aylık exo terra 100 uvb lambasını ve yemlerini vereceğim. Teşekkürler
[font=Tahoma, Geneva, sans-serif]Selamunaleykum, nasılsınız? Acaba verdiniz mi? yeriniz neredeydi?[/font]

Sahiplendirme yapildi ise, konuyu kapattirmanizi rica ederiz.

Geri