Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ben bir köpeğim sadece

se22mi

Bronz 2 Üye
[video=dailymotion]http://www.dailymotion.com/video/xf48xo_ben-bir-kopegim-sadece_animals?search_algo=2[/video]

Cvp: Ben bir köpeğim sadece

sizi teprik ediyorum böyle güzel bir vidyoyu:smile: paylaştığınız için

Beni tebrik etmeyin, bu güzel videoyu çekeni tebrik edin...:D

neyi mukemmel bence bu cok acı verici bir durum.

videoyu bir tek ben mi izleyemiyorum

memolik12' Alıntı:
neyi mukemmel bence bu cok acı verici bir durum.

Videoyu mükemmel hazırlamışlar ona dedim :( tabikide acı verici bi durum

Sadece köpeklere yaptığımız işkenceleri düşünmeyin, bunlar görülen işkenceler.canlı yerine koymadığımız böceklere yaptığımız işkenceler anlatılır gibi değil.
İnsan sadece benim dediğim olsun diğerlerini umursamıyorum kafasıyla ilerliyor.Kendinizi bir böceğin yerine koymayı deneyin, üzerinize çeşitli ilaçlar sıkıyorlar.Hamile yavru demeden iğrenç böcek diyerek sizi işkence ederek öldürüyorlar.Vücudunuzu kesiyorlar ne için bir hiç uğrana.çok acı verici bir durum.

ağladım :'( çok üzücü gerçekten... bir evim olursa hep böyle zor durumdaki köpekleri alıcam kurtarıcam

Çok güzel hazırlamış bir çalışma ve bir o kadarda üzücü gerçekleri gösteren bir çalışma olmuş...

ben de yazlığı tamire gelmiştim. bir kangal kırması yavru köpek bize geldi. bir kaç haftadır bakıyoruz. diğer 15 kediyi saymıyorum. ankaraya döneceğim için seferihisardaki hayvan barınağını mail attım. gelsin alsınlar burada bakacak kimse yok. kediler bir şekilde yiyecek bulur ama köpeğin o şansı yok. güzel de köpek ama inşallah orada sahiplendirirler. bir sürü sahibi alır diye düşünüyorum. iyi çoban köpeği olur.

Geri