Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

benim 5 haytanın bebekliği :)

Cvp: benim 5 haytanın bebekliği :)

Gercekten mukkemel poz :D onde ellerini kavusturmus sanki.

Bizimkiler guzel poz da verseler,cekecegimi anlayinca dagiliyorlar =) Asiye'ninkiler merakli Alisarp =)

[url=mailto:/EYp56D][img]mailto:/EYp56D.jpg[/url]* görüyorsun değil mi ablası hiç utanmasıda yok benim yanımda yaptığına bak :)leonardonun :)

alisarp abisi bizde poz çok :)haklısın meraklılar :)

[url=mailto:/pg9BzN][img]mailto:/pg9BzN.jpg[/url]* küçük kızım rainbowdas ne kadarde sinirli bakıyor ablası baksana :)

[url=mailto:/a502EO][img]mailto:/a502EO.jpg[/url][/img]altta kalanın canı çıksın der gibi duruyrlar :)

=)))

Sen en iyisi blog falan ac.Evreleri eklersin.

Cok sekerler masallah

Yalniz benim erkek edepli.Yanina digeri veya biz geldik mi o siyah yaratik gibi olan seyi icine cekiyor hemen,kuyruguna da vura vura kaciyor

blog açmayı bilsem açardım ama bilmiyom öteki erkeklerim öyle değil hemen çekiyor ya..

[url=mailto:/ZDJPVo][img]mailto:/ZDJPVo.jpg[/url][/img]rafael leonardoyu döverken ablası nasıl? :)nasıl poz vereceklerini şaştılar artık :)

[url=mailto:/GY5OoN][img]mailto:/GY5OoN.jpg[/url][/img]buda uzakdan çekim yaramaz kibar oğlum benim :)annem poz ver kızlara gösterecem resmini diyom poz veriyor sanki anlıyorda beni kereta :)

[url=mailto:/3DjPgM][img]mailto:/3DjPgM.jpg[/url][/img]arkadaki yaramaza dikkat rainbowdash:)

Facete sayfa ac bence, aylara gore albumler yaparsin. Hem degisimlerini de takip edersin.Seviyorsun madem bu isi.

açsam ilgilenen olurmuki aceba benim düşüncem o
yeni ev yapıyorum ablası onlara akvaryuma kaçak kat çıkıyorum cem abininki kadar otantik lüks ve güzel olmasada iş görecek şekilde yapıyorum işte :)

[url=mailto:/8g2Qjk][img]mailto:/8g2Qjk.jpg[/url][/img]fıstık eski akvaryumda firar etmeye çalışırken:)

[url=mailto:/Nqgg5a][img]mailto:/Nqgg5a.jpg[/url][/img]rafaelin uyuduğu yere bakar mısın ablası daha 4 gün önce felan çektm :)

aşk olsun berrak neden konuşmuyosun face'de yazıyorum cevap yok küstük mü de haberim mi yok :)

benimde ama ihmal etmiyorum ben seni .. benimkilerin evine kaçak kat çıkıyorum bende

sağol sanada gerçi evimiz derme çatma oldu ama iş görür :)

Geri