Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

benim yakışıklım "Lancelot"

Johanna

Bronz 3 Üye
Bu karizmatik canlı 2009 haziran ayının 9'undan beri benimle :) 2.5-3 yaşlarında olduğunu tahmin ediyorum.kendisiyle şuan aynı odayı paylaşıyoruz.ben üşümesin diye(hala kuru ortam ısıtıcısı yok malesef) her gece battaniyeyle örtüyorum akvaryumunu,o da her saba saat 7de uyanıp su üzerinde çırpınarak ben battaniyeyi açana kadar bana işkence ediyor.çoğu sürüngenin aksine yüzümü tanıyor.Pawlow'un kaplumbağası olmuş da olabilir fikrim yok :) oturup rahat rahat konuşuyorum,o da beni dinliyor.kaplumbağaların neredeyse sağır olduğu teorisini yalanlayacak derecede sivri kulakları var.velhasıl mutlu bir yaşam sürüyoruz beraber :)

mailto:/img80/9896/dscn6773.jpg

mailto:/img88/4807/dscn6774n.jpg

adam karizmatik :)

mailto:/img138/7543/dscn6779l.jpg

bu şebek de benim kardeşim.(bu koca taşları doğal taş pazarından toplam 15 liraya aldım(34 kilo))

mailto:/img827/8715/dscn7481.jpg

akvaryumumuz küçük bir kesiti.içi şimdilik biraz boş ama yakında dolacak :)

mailto:/img9/9572/dscn7497x.jpg

bu resmi çok seviyorum :)

mailto:/img706/6396/dscn7483f.jpg

Hoşgeldiniz paylaşım içinn teşekkürler... Kaplumbağanızın lancelot gibi sizi eğlendirmesi dileği ile ;)...

hoşgeldiniz aramıza :) Uzun yıllar birlikte olursunuz inşallah :)

Foruma hoşgeldınız.Kalıcı olmanız dileğiyle.
Kaplumbaganızla daha uzun yıllar birlikte olmanızı dilerim.

Cvp: benim yakışıklım "Lancelot"

Çok tatlı, maaşallah

Geri